tetování Marilyn Monroe - VeAn Czech
Marilyn Monro
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování Marilyn Monroe

Marilyn Monroe zná každý jako hollywoodskou herečku, modelku a zpěvačku.

Svým ohromujícím vzhledem si získala srdce milionů lidí. Skutečné jméno filmové divy z 50. let je Norma Jean Baker. Norma prožila dětství v dětských domovech a s cizími lidmi. Navzdory tomu se dívce stále podařilo dosáhnout celosvětové slávy a stát se sexuálním symbolem a ikonou stylu. Muži se na ni dívali s touhou a dívky se ve všem snažily být jako ona.

Marilyn Monroe na sobě tvrdě pracovala a věnovala velkou pozornost svému vzhledu. Pomocí plastické chirurgie si vylepšila tvar nosu a zubaři jí vytvořili oslnivý úsměv. Při výběru šatníku upřednostňovala herečka upnuté outfity, které efektivně zdůrazňovaly její sofistikovanou postavu. Za zmínku také stojí, že outfity byly od známých značek, jako je Christian Dior. Kromě vzhledu hollywoodská diva zapracovala na vytvoření romantické image. Pravidelně se věnovala pohybu, vypracovala techniku ​​řeči, mimiku, slova a chůzi. I díky tomu si získala srdce fanoušků.

Bohužel život hollywoodské krásky netrval dlouho, ve 36 letech ji zastihla tragická smrt. V srdcích a paměti fanoušků zůstala Monroe mladou kráskou se sněhobílým úsměvem. Její image je populární nejen ve filmovém průmyslu, ale také v oblasti uměleckého tetování.

tetování Marilyn Monroe
tetování Marilyn Monroe
tetování Marilyn Monroe

Význam pro tetování

Návrh tetování Marilyn Monroe je velmi žádané jak mezi ženami, tak mezi zástupci silnější poloviny.

Podoba ikonické blondýny 50. let v oblasti tetování slouží nejen jako ozdoba těla, ale nese i určitý význam.

Výběrem návrhu Marilyn Monroe pro tetování tak ženy zdůrazňují svou ženskost a sexualitu. Nosit image hollywoodské divy je pro ně jakousi motivací vypadat stejně krásně, žensky a sexy. Mnoho žen věří, že když si na těle vyobrazí motiv Monroe, převezmou její půvab, šarm, sexualitu a schopnost flirtovat. Tetování Marilyn Monroe volí i známé osobnosti, například Megan Fox.

Kromě touhy být jako kráska a sexsymbol 50. let si mnozí volí image filmové divy kvůli její vášni pro filmovou kreativitu. Navíc to platí nejen pro ženy, ale i pro muže. Pro mnohé je představa Marilyn ideálem toho, jaká by měla být skutečná žena. K tetování se zpravidla vybírají slavné fotografie krásky, které velmi efektně zdobí těla lidí.

tetování Marilyn Monroe
tetování Marilyn Monroe

Možnosti návrhu

Monroe je zpravidla zobrazována nejčastěji v technice realismu, s pomocí zkušeného tatéra je tetování velmi obtížně rozlišitelné od skutečného obrazu divy.

Tatér jasně vykreslí každý detail a každý obrys. Syté obrazy s jasnými tóny, budou vypadat stejně krásně na mužském i ženském těle. Tetování Marilyn Monroe vypadá stejně krásně a neméně působivě v černé a bílé.

Kromě realismu je slavná filmová diva také často zobrazována ve stylech jako dotwork (tečkovaná kresba) a linework (kresba čarami).

Ať už si vyberete jakýkoli styl tetování, v každém případě bude obraz krásné blondýny s krásnými tvary a zářivým úsměvem nádhernou ozdobou vašeho těla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.