Tetování masky - VeAn Czech
Masky

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Masky?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Maskami?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-masky

Již mnoho let si lidé zdobí svá těla různými obrázky.

Pro mnohé má tetování zvláštní označení, někteří dělají tetování jako talisman nebo amulet. Zpravidla každý člověk sám vkládá do obrazu určitou interpretaci. Ale nejčastěji se tetování aplikuje na tělo jen pro ozdobu. Lidé zdobí svá těla širokou škálou obrázků: zvířat, ptáků, nápisů, hudebních nástrojů a tak dále. Tetování zobrazující různé masky si získalo velkou oblibu u mladší generace. Docela často tento obrázek působí jako první tetování. Maska tetování spadají do několika hlavních kategorií:

  • Starověk (klasika);
  • Benátské masky;
  • Japonská kultura;
  • Hollywoodské masky.Jaké je označení tetování s obrázkem masek?

Tetování masky
Tetování masky
Tetování masky

Výklad tetování masky

Nejzákladnějším významem tohoto tetování je povaha člověka, konkrétně jeho nestabilita a duplicita.

Obraz známý všem - smutné a veselé masky k nám přišel ze starověkého Řecka a také ze starověkého Říma. Během starověku používali divadelní herci tyto masky k přenosu potřebných emocí. Tragická maska ​​je zosobněním Melpomene, tragické múzy. Maska s úsměvem zosobňuje komediální, hravou múzu Thálii. Od té doby jsou tyto masky symbolem divadelního umění.

Od záčátku tetování masky nosili lidé spojení s divadlem a kinem. Demonstrují tak své spojení s kreativitou.Ale postupem času si tetování masek získalo svou popularitu mezi lidmi, kteří nejsou spojeni s uměním divadla nebo filmu. Změny přitom doznalo i klasické provedení kresby, dnes je možností zobrazení masek mnoho. Lidé, kteří si tento obrázek vyberou pro tetování, mají zpravidla tajnou povahu. Takoví lidé nepropagují své emoce a zážitky a skrývají je pod rouškou klidu a lhostejnosti.

Tetování masky také nese označení amuletu. Chrání svého majitele před negativními emocemi a negativní energií.

Tetování masky
Tetování masky

Variace tetování

Tetování s maskami je univerzální obraz, který je stejně dostupný pro mužskou i ženskou polovinu.

Mužská variace tetování se liší od ženské v ostrosti úhlů, přesného přenosu emocí a barevného schématu. Dámské masky mají jemné linie, tajemný výraz a pestré barvy. Poměr barev může být nejrozmanitější, od černé a bílé až po všechny barvy duhy. Obraz masky lze provést v libovolném stylu, který preferujete. Tetování s maskami lze doplnit různými prvky. Mohou to být různé nápisy, květiny, peříčka, ptáčci, vzory a tak dále.

Mimochodem, mnoho celebrit se rozhodne ozdobit tělo tetováním masek. Například obraz masek zdobí tělo slavného komika Michaila Galustyana, stejně jako slavného hollywoodského herce Toma Hardyho.

Toto tetování vypadá stejně skvěle na jakékoli části těla. Ať už je to zápěstí, rameno, krk nebo hrudník.Ženy raději aplikují obraz masek na břicho, boky, zápěstí. Muži aplikují na hrudník nebo ramena. Vše záleží na vaší fantazii a přání.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.