Tetování-meč - VeAn Czech
Meč

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Meč?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mečem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy
tetování-meč

Meč je ušlechtilá zbraň, která pomáhá člověku postavit se nepříteli, napadnout ho a bránit se.

Tato zbraň byla vždy používána v mnoha bitvách a konfrontacích. Byl to meč, který fungoval jako hlavní zbraň v rozhodujících zápasech gladiátorů a v rozhodující bitvě dvou válečníků. Proto je meč vždy spojen s odvahou a ctí. Také meč je spojen s velkou fyzickou silou, protože hmotnost zbraně může být až šest kilogramů. Ne každý člověk je schopen se s takovým mečem vyrovnat, zpravidla mečem důkladně vládnou pouze silní, trénovaní válečníci. Navíc si majitel meče vždy cenil své zbraně, protože meč je nejdůležitějším a oddaným společníkem během bitvy. Na základě toho může meč bezpečně označovat silné spojení, důstojnost člověka, nezničitelné přátelství a bratrství.

Meč působí i jako znamení spravedlnosti, protože s jeho pomocí byla spravedlnost obnovena. Meč je znamením odvahy, cti a udatnosti. Meč stojící na stráži je vždy připraven, takže se válečník může kdykoli směle postavit nepříteli. V náboženství je meč spojován s rozumem a velkou moudrostí, které stejně jako světlo pronikají hluboko do lidské mysli. Dvojsečná zbraň v náboženství označuje božskou moudrost, nejvyšší pravdu. Ve středověku byli panovníci obvykle zobrazováni s mečem, takový obraz znamenal spravedlnost panovníka a čestnou moc.

Tetování-meč
Tetování-meč
Tetování-meč

Význam
tetování meče

  • Nástroj směřuje špičkou nahoru. Tento obrázek označuje vojenské zbraně, připravenost k boji.
  • Meč míří dolů. Tato verze obrázku znamená spravedlnost.Meč je v pochvě. Tetování vypovídá o rozvaze majitele tetování, jeho opatrnosti a odvaze. Označuje také mužský, ženský princip podle typu Jin-Jang.

Tetování-meč
Tetování-meč

  • Zbraň je zobrazena bez pochvy, což naznačuje horlivou povahu jejího majitele.
  • Zkřížené meče. Tento obraz je znamením jednoty duchovní a světské moci.
  • Meč propletený s hadem. Tento obrázek má výklad pokušení.
  • Zbraně nabroušené na kámen. Takový obraz nese zvláštní výklad, který označuje nevyhnutelnost osudu a naději na jasnější budoucnost.
  • Meč na mužském těle – odvaha, udatnost, čest, boj za spravedlnost, síla charakteru, velká duchovní a fyzická síla.
  • Nástroj, který zdobí ženské tělo – nezdolnost, složitost charakteru, připravenost k boji.

Tetování-meč
Tetování-meč
Tetování-meč

Interpretace obrazu

Tetování meče nese majestátní, hluboké označení.

Tento obraz si zpravidla vybírají stateční, účelní lidé, kteří jsou připraveni bojovat za svou čest a pravdu. Toto tetování je oblíbenější mezi muži. Silné pohlaví tímto nástrojem prokazuje svou odvahu, čest a velkou sílu (duchovní i fyzickou). Mužský obraz meče je agresivnější, s jasnými, rovnými liniemi, bez různých dalších prvků. Barevné téma obrazu je střídmější, většinou převládají tmavé tóny. Ženská verze obrazu se vyznačuje hladší obrysovou linií, světlými barvami a různými doplňky (ptáci, nápisy, květiny atd.).

Obraz meče se zpravidla aplikuje na rozsáhlé oblasti těla.Nejvhodnější místa jsou paže, záda, hrudník. Často můžete najít tetování, ve kterém se meč jakoby zařezává do kůže majitele. Tento obrázek vypadá originálně a velmi působivě. Ať už si vyberete jakékoli místo pro tetování meče,vždy vás podpoří v těžkých chvílích, pomůže vám bránit vaši čest a zájmy a také vás ochrání před jakýmkoli nepřítelem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.