Mečík

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mečík?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mečíkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skica mečík

V umění tetování jsou obrazy květin velmi oblíbené.Zejména dívky milují zdobit svá těla obrazy růží, pivoněk, tulipánů a dalších květin. Jedním z nejoblíbenějších květinových tetování je obraz gladiolu, který vypadá velmi barevně a velkolepě. Tato květina je plná něhy a milosti, ale navzdory tomu nese poměrně hluboké označení. Samotný název této jemné květiny je přeložen z latiny jako meč, proto význam tetování s gladiolem nese ducha bojovníka. Květu se říkalo meč kvůli stonku, který má tvar čepele. Ve středověku bylo zvykem, že si bojovníci dávali na tělo vyobrazení mečíku, věřilo se, že mečík jim bude sloužit jako ochrana, jakýsi amulet. Pomůže to dosáhnout cíle, dát sílu a obratnost, zachránit před zraněním a smrtí. Teprve od osmnáctého století získala tato květina jiné označení, představovala něhu, ženskost a léčivé schopnosti.

Proto je nositelný obraz více preferován dívkami, zdůrazňující jejich krásu a půvab. Ale stojí za zmínku, že kluci se také nechají tetovat s gladiolem. Koneckonců, květina také označuje bojovnost, boj za svůj cíl, schopnost jednat pevně a ostře.

Tetování mečík

Výklad pro muže

Mečík má jako mnoho jiných květin mnoho legend, z nichž nejznámější je legenda o válečnících.Podle legendy nařídil římský velitel dvěma válečníkům bojovat, aby z jednoho z nich udělal gladiátora. Ale válečníci byli opravdoví přátelé a nechtěli mezi sebou bojovat a místo boje se válečníci pevně objali a nebojovali. Za takovou neposlušnost byli oba přátelé nařízeni zabít. Ve chvíli, kdy byli válečníci zabiti, z jejich mečů vyrašily mečíky. Podle této legendy je tetování s obrázkem gladiolu považováno za znamení silného, věrného přátelství a označuje velkou sílu mysli. Na základě legendy lze tetování s gladiolem bezpečně připsat mužům, pro ně to bude znamení přátelství, válečníků a talismanu. Tetování gladiolu na mužském těle také popisuje povahové rysy jeho majitele. Takový člověk nejen oceňuje přátelství, ale má také sílu postavit se za svou důstojnost, je odolný vůči všem životním těžkostem a má silnou sílu. Ale někteří muži si mohou vybrat design mečíku ne proto, že má takový význam, ale jednoduše kvůli jeho kráse.

Tetování mečík
Tetování mečík
Tetování mečík

Společné označení

Protože mečík má dvojí označení a je stejně vhodný pro slabé i silné pohlaví, pokusíme se zkombinovat všechny jeho významy:

  • Neuvěřitelná krása, něha, elegance;
  • Silné přátelství, věrnost;
  • Bojovnost, boj ve jménu spravedlnosti;• Ochrana, amulet;
  • Oběť pro lásku.Tetování mečíků jsou obvykle plné jasných barev, zpravidla se provádějí v realistickém stylu. Černobílé obrázky mečíků jsou také žádané, zejména mezi muži, ale často volí barevnou variantu. Obrázky gladiolu ve stylu akvarelu vypadají neuvěřitelně barevně a originálně. Taková tetování jsou velmi velkolepá, přitahují velkou pozornost a obdivné pohledy. Kromě těchto stylů může být obraz gladiolu provádět v libovolném směru.

Například mečík vypadá velmi neobvykle ve stylu trash polka, takové tetování je vhodnější pro chlapy.

Tetování vypadá stejně působivě na jakékoli části těla. Jakou část těla bude mečík zdobit je tedy na vašem rozhodnutí, zda chcete, aby jej viděli všichni kolem, nebo jej raději schováte pod oblečení.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS