Tetování medúza - VeAn Czech
Medúza

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Medúzu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Medúzou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-medúza

Krásný mořský tvor, který má mnoho velikostí a barev, dobyvatel nejvzdálenějších koutů oceánu, medúza, málo používaný náčrt pro tetování.

Jaký je význam tohoto obrázku? Zjístíme níže.

Krásné, téměř nehmatatelné rysy medúzy se snadno ztrácejí na pozadí mořského dna, kde je pro ni snadné se zamaskovat, protože je téměř průhledná. Velkolepost tohoto stvoření je těžké přeceňovat. Od nejmenších po největší jsou medúzy ozdobou moří a oceánů, jejichž barevná světla jsou poseta vodou.

Tetování medúza
Tetování medúza
Tetování medúza

Význam tetování medúzy

První význam tetování medúzy pro mnohá je jen ozdoba, kterou je v běžném světě.

Obrázek může zobrazovat několik medúz a dno oceánu, nebo to bude jen medúza putující po kůži člověka. Zde můžete přidat různé barvy a nebojte se přepočítat, protože jas a rozmanitost barev tvoří většinu medúz.

Průhlednost a lehkost jsou smyslem tohoto mořského tvora. Stejně jako člověk, který si pro sebe vybral význam medúzy, bude snadné a jednoduché komunikovat, čisté v myšlenkách. Bude duší společnosti, veselý a rozpustilý. Všimněte si, že tato hodnota je mezi dívkami oblíbenější, protože lehkost a snadnost jsou často charakterovými rysy spravedlivého pohlaví. Průhlednost pocitů, žádné pozadí a otevřenost patří také k osobě, která si tetování vybrala.

Jas je také charakteristickým znakem medúz, takže žena s takovým tetováním se bude držet různých veselých barev v oblečení, kosmetice a všem, co ji bude obklopovat.To je možné a barva vlasů a příslušenství, které ji obklopují. Osoba s takovým tetováním bude stejně rozmanitá jako stejné barvy kolem. Bude se snažit, aby byl svět kolem něj stejně zajímavý a jasný.

Tetování medúza
Tetování medúza

Nepolapitelnost, neuchopitelnost člověka jako takového je také význam spojený s tetováním v podobě medúzy.

Pokud jste se jí někdy dotkli, okamžitě pochopíte, že držet ji není tak snadné. Ona, jako voda, vytéká mezi prsty a snaží se vyklouznout. To bude platit i pro člověka s tetováním medúzy: je nezastavitelný, neposedný a dobrodružný. Málokdy takového člověka potkáte na stejném místě dvakrát, neustále hledá nové vjemy, studuje svět. Často se objevuje v živém obrazu a zanechává vzpomínky na setkání s ním.

Charakteristickými rysy tohoto tvora jsou také hbitost a rychlost. Skica medúzy bude vyhovovat lidem rychlým, svérázným a nenápadným. Mohou rychle vstoupit do vašeho světa a stejně rychle jej opustit, vyřešit situaci bez vynaložení velkého úsilí a „vylézt z vody“. Mysl a vynalézavost k tomu všemu přispívají v každém okamžiku života takového člověka.

Není vyloučena varianta, kdy se vše uvedené spojí v jedné osobě. Často jsou to krásné dívky, které nesedí doma, věnují se mnoha koníčkům a milují dobrodružství.

Tetování medúza
Tetování medúza
Tetování medúza

Umístění tetování medúzy

Vzhledem k tomu, že velikost tetování může být libovolná, jako je velikost samotné medúzy, můžete ji dokonce aplikovat na prst.

Díla jsou však o něco populárnější a nacházejí se na pažích, na nohou a na bocích.Ženy zdobí své tělo objednáním tetování na straně břicha, kde mnoho detailů vytváří celkový obraz práce. Mohou to být vzduchové bubliny, korály, poklad, loď potopená a ležící na dně.

Velikost tetování se může lišit podle vašeho přání, samotné medúzy lze také vybrat v různých velikostech pro kontrast. Barvy lze použít naprosto libovolné, aby byla práce nápadnější. Klienti si obvykle nechávají tetovat medúzy na exponované části těla, aby byly viditelné a chytlavé díky barvám. Výběr náčrtu lze provést pomocí tetování, pokud se nemůžete zastavit u konkrétní možnosti. Styly pro obraz tohoto jasného tetování jsou také dost, zvláště pokud děláte práci monochromaticky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.