Medvěd

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Medvěda?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Medvědem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-medvěd

Od pradávna každý zná jedinečné, neuvěřitelně mocné a zároveň neobyčejně krásné a laskavé zvíře – medvěda.

Medvěd je svou povahou dravec, nebojácný, zuřivý, s neuvěřitelnou silou, před kterým není možné uniknout. Ale navzdory tomu má medvěd laskavost, něhu, je velmi starostlivý, miluje a chrání svou rodinu, děti před jakoukoli hrozbou. Tetování s obrázkem medvěda volí většinou muži, ženy spíše inklinují k vyobrazení medvěda, medvíděte nebo medvídka, jejich označení má samozřejmě různé interpretace.

Tetování medvěd
Tetování medvěd
Tetování medvěd

Významy pro různé národy

Medvěd je popsán v mnoha příbězích, mýtech a legendách, různé kultury a náboženství různých národů přiřazovaly svůj výklad medvědovi.

 • Obyvatelé Číny spojují medvěda s mužností, neuvěřitelnou silou a odvahou. Japonci věří, že medvěd je symbolem velké moudrosti, spravedlnosti, dobročinnosti a trpělivosti.
 • Medvěd je u Keltů symbolem mateřství, měsíce a ženského rodu a také vyobrazením medvěda jako znaku, který používali keltští válečníci. Indiáni medvěda uctívali, s jeho obrazem vznikaly totemy, věřili, že medvěd ovládá přírodní katastrofy. V jejich kultuře se medvěd chová jako mírumilovné a laskavé zvíře.
 • V Indii a Egyptě věřili, že obraz medvěda přináší moc a mimořádnou mocnou sílu, faraoni rádi zdobili tělo obrazem tohoto mocného dravce. Staří Římané a Řekové věřili, že medvěd byl průvodcem Artemidy, bohyně lovu a plodnosti.
 • Mezi křesťany a Slovany je medvěd hrdinou mnoha pohádek, jeho podoba je popsána v legendách, ve kterých medvěd působí jako symbol odvahy, nebojácnosti a loveckého štěstí. V mnoha národech je medvěd spojován se znovuzrozením, takový výklad pochází ze skutečnosti, že toto zvíře má zvláštnost hibernace.
Tetování medvěd
Tetování medvěd

Interpretace obrazu

Za zmínku také stojí, že každý druh medvěda má také zvláštní výklad, protože existují medvědi hnědé, grizzly, lední medvědi, pandy a další.

Označení obrázku je také ovlivněno emocionálním plánem dravce, protože jej lze zobrazit klidně i s úsměvem. Více populární jsou realistické obrázky těchto zvířat, ale kresba může být provedena v jakémkoli preferovaném stylu, ať už je to realismus, trash polka, geometrie a mnoho dalších.

 1. Lední medvěd.
  1. Takové tetování nese následující popis majitele: tato osoba je veselá, nezná strach, v každé situaci bude bojovat o svůj život, vytrvalá a trpělivá.
 2. Grizzly tetování.
  1. Tento obrázek hovoří o odhodlání člověka, stejně jako o tom, že je schopen vyrovnat se s jakýmikoli životními obtížemi, má silný charakter a je schopen se postavit za sebe.
 3. Obraz medvěda hnědého.
  1. Medvěd, který pokojně odpočívá a nepředstavuje nebezpečí, je interpretován jako symbol moudrosti, síly a klidu. Lidé, kteří si zvolí takový vzor, ​​zpravidla nejsou v konfliktu, rádi pokojně řeší jakýkoli problém, který se objevil.
 4. Medvědí úsměv.
  1. Tento obrázek popisuje majitele jako silného, ​​odvážného člověka, připraveného na jakékoli potíže, i když musí bojovat.Takový obraz dobře zdůrazňuje odvahu a sílu člověka.
 5. Řev medvěda.
  1. Takový obrázek naznačuje, že byste neměli hněvat jeho majitele, protože za klidným obrazem medvěda se skrývá neuvěřitelná zuřivost a agrese.
 6. Panda. Koala.
  1. Tito roztomilí medvídci ukazují, že majitelem takového tetování je člověk s dobrou duší, plný optimismu a světla.
 7. Tlapa dravce.
  1. Tento obrázek hovoří o síle majitele, pokud je zobrazena stopa drápů - takový obrázek je označení vznešenosti a udatnosti.
 8. Medvědí tetování.
  1. Na těle jsou většinou vyobrazeny dívky, protože medvěd je spojován s mateřstvím a plozením.
 9. Obraz mláďat nebo medvídka.
  1. Takové tetování nese pozitivní vlastnosti laskavosti, tepla a něhy.
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS