Tetování-měsíc - VeAn Czech
Měsíc

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Měsíc?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Měsícem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-měsíc

Měsíc od pradávna přitahoval lidi svou tajemností a mimořádnou krásou.

Lidé ho ctili a uctívali, kultury mnoha národů považovaly měsíc za zosobnění božstva. Na znamení úcty k bohům bylo zvykem dávat si na tělo siluetu nebeského těla, věřilo se, že pak k nim budou bohové ještě laskavější a ochrání je před všemi potížemi. Ale tetování s měsícem nese nejen význam ochrany, od starověku byl měsíc plný hlubší interpretace

Tetování-měsíc
Tetování-měsíc
Tetování-měsíc

Měsíc označení tetování

V kulturách mnoha národů měsíc působil jako posvátné znamení, neboli zosobnění bohů.

Světoznámé bohyně Isis (Egypt), Astarte (Babylon) a Diana (Řecko) měly posvátné znamení v podobě Měsíců . Známá Panna Maria měla také znamení měsíce. Věří se, že Panna Maria je spojena s ženským principem, s jehož pomocí naplňuje temnotu noci světlem. V Byzantské říši se znamení měsíce používalo jako obrana před nebezpečím.

Pro muslimy je noční nebeské světlo zobrazováno s hvězdou, zatímco v islámu nemá zvláštní výklad. Muslimové se často staví proti náboženským označením, protože kromě Alláha neexistují žádné jiné bohové, a tedy jiná znamení, obrazy. Z tohoto důvodu je tetování, které zobrazuje měsíc s hvězdou nebo hvězdami, magickým znamením zázraků. Také takové tetování pomáhá lidem, aby nezabloudili, protože měsíc a hvězdy vždy ukazovaly cestu ztraceným cestovatelům.

Starověké civilizace kombinovaly kresbu měsíce se sluncem nebo hvězdami.Obraz měsíce s hvězdami je interpretován jako láska otce k dětem.Indiáni měsíc uctívali, věřili, že měsíc je mocnější než slunce, ostatně měsíc je často viditelný i ve dne a je schopen zastínit slunce. Mnoho kultur spojovalo měsíc s označením válečníků, proto byl mužský oděv často zdoben znakem měsíce.

Měsíc je také znamením tajemství , aby snímek získal mystičtější vzhled, je měsíc doplněn o obrázek mraků, ze kterých je vidět. Tetování v tmavých barvách je nejen tajemnější, ale může znamenat i náměsíčnost. Tetování s usměvavým měsícem přináší svému majiteli štěstí. Mnoho národů věří, že měsíc je schopen ovládat lidské emoce, myšlenky a pocity.

Lidé si obraz měsíce často spojují se zvířaty, která začínají lovit kořist v noci. Mezi taková zvířata patří vlci, panteři, ale i sovy a netopýři. Často je tetování měsíce doplněno jedním z těchto nočních predátorů, takže obrázek nejen naznačuje vliv měsíce, ale také vypadá působivěji.

Tetování-měsíc
Tetování-měsíc

Výklad pro
ženy a muže

Ještě předtím, než se objevila známá věda o astronomii, lidé měsíc ctili a uctívali ho.

Existuje názor, že měsíc je znamením, které přitahuje štěstí a také působí jako patron pro důležité záležitosti. Tetování s obrázkem měsíce je univerzální. Muži, když si dělají tetování měsíce ,vkládají do obrazu svůj výklad. Například půlměsíc na mužském těle zdůrazňuje sílu a brutalitu majitele a přitahuje k němu štěstí. U žen je obraz půlměsíce také velmi žádaný, ale označení se liší od mužského výkladu.Ostatně podle řecké mytologie byla patronkou měsíce Artemis, bohyně lovu. Kromě výkladu a tajemství dodává tetování s obrázkem měsíce ženám romantismu. Tetování s měsícem vypadá stejně působivě a tajemně jak barevné , tak v černé a bílé barvě.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.