tetování-Mickey Mouse - VeAn Czech
Mickey Mouse

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mickey Mouse?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mickey Mousem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-
Mickey Mouse.

Mickey Mouse je oblíbená postava z dětství, kterou vymyslel legendární Walt Disney.

Tato velkolepá myš byla vytvořena v roce 1928, přestože to byly pro mnohá docela těžké časy, Mickey si stále získal lásku celého světa. Kromě celosvětové lásky se navíc tento věčně veselý, věčně mladý, okouzlující myšák stal celosvětovou značkou, je hrdinou mnoha reklam a stal se velmi oblíbeným v oblasti uměleckého tetování.

tetování-Mickey Mouse
tetování-Mickey Mouse

Označení tetování

V podstatě tetování s obrázkem Mickey Mouse říká, že jeho majitel je obdařen stejnými vlastnostmi jako samotný hrdina Disney:

Bystrá mysl, zábava, originalita;

  • Svoboda rozhodování, nezávislost, individualita;
  • Snaha o úspěch, vedení;
  • Věrnost a oddanost své partnerce Minnie;
  • Věrnost svým přátelům;

tetování-Mickey Mouse
tetování-Mickey Mouse
tetování-Mickey MouseTetování s Mickey Mousem si nejčastěji vybírají optimističtí, pozitivní lidí, kteří neradi ztrácejí srdce a nacházejí pozitivní stránku v jakékoli situaci.

Každý člověk sám dává svému tetování zvláštní význam, ale nejběžnější označení jsou nostalgie a symbol věčného mládí. Ale význam tetování oblíbené myši každého závisí také na dalších prvcích. Například, pokud je Mickey zobrazen se svými přáteli (1 kamarádem ) Goofym nebo Kačerem Donaldem, takové tetování naznačuje sílu přátelství. Tetování, na kterém je Mickey vyobrazen se svou partnerkou Minnie, je symbolem lásky, vřelého vztahu, věčného páru, taková tetování si většinou vycpávají mladé páry.Velkou oblibu si získává také obraz nestandardního Mickeyho, na kterém může být zobrazen jako zlý nebo zákeřný. Takové obrázky označují nové pohledy na známou značku. Tetování tohoto typu jsou nejčastěji vyobrazena v tmavých barvách, s ponurým Mickeym, obrázek matně připomíná známého Jokera. Lidé s touto image jsou obvykle vůdci, jsou proti standardům a zastaralému stereotypu. Sarkasmus je jasně vyjádřen v charakteru majitele tohoto tetování, není ani zdaleka pesimista, s největší pravděpodobností má vlastní cynický obraz. Takové obrazy preferuje spíše silnější polovina, jelikož mají svůj pohled na věc a ne vždy se shodují se stereotypy společnosti.

Ženy ztvárňují Mickey Mouse v jeho obvyklé roli, v pestrých barvách a s veselým úsměvem, ženám se výborně hodí i podoba Minnie, Mickeyho věrné společnice. Tetování s Minnie zdůrazňuje půvab své majitelky, inteligenci a šarm, stejně jako oddanost jejímu partnerovi. I mezi slabší polovičkou je velmi oblíbená podoba mileneckého páru Mickey a Minnie. Tento obraz zosobňuje věčnou lásku, vřelé a něžné city, pár, který nic nezničí.

tetování-Mickey Mouse
tetování-Mickey Mouse
tetování-Mickey Mouse

Uši Mickey Mouse

Kromě samotného image Mickeyho a Minnie si obrovskou oblibu získávají i jejich uši.

Jejich označení se prakticky neliší od významu tetování Mickey nebo Minnie, ale stále existují určité nuance. Obrázek Mickeyho uší připomíná číslo tři (3), někteří lidé to spojují s řádem Iluminátů, ve kterém má tato postava výklad slunce a schopnost ovládat svou mysl.Mickey Mouse je skvělá volba pro tetování, protože je navždy mladý, plný jasu, charismy, optimismu a bystré mysli. Pomocí tohoto obrázku můžete zdůraznit individuální charakterové vlastnosti člověka. Obrázek Mickeyho vypadá skvěle na jakékoli části těla, ať je to pěkná malá kresba nebo Mickey Mouse v celé své kráse.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.