tetování mince - VeAn Czech
Mince
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetovací mince

Dualita všeho, co na světě existuje, nám dává možnost vybrat si mezi černou a bílou, silou a inteligencí, lícem a rubem mince.

Význam tetování s obrázkem mince bude podrobněji vysvětlen níže.

Samotná mince je bankovka vyrobená z kovu té či oné nominální hodnoty. Není třeba mluvit o jiných účelech této položky, protože se jedná o jediné použití uvedeného produktu. Nebudeme se pouštět do historie vynálezu a výroby mince, její hodnoty v každé fázi její existence. Poznamenáme pouze, že její hlavním smyslem je možnost nacenění konkrétního produktu a také možnost nákupu a prodeje zboží či služeb. Vzhledem k rozmanitosti mincí, které v současné době existují, vznikají celá muzea věnovaná tomuto produktu. Můžete zde pozorovat měděná, stříbrná a platinová díla, až po ruční práce, kterých je zakázáno se dotýkat.

tetování mince
tetování mince

Význam tetování mince

Dualita výběru, kterou mince nabízí, vám umožňuje rozdělit jakoukoli otázku nebo nápad do dvou možností.

Stačí si hodit korunou - a už máme na výběr. Odpovědi lze vybrat podle vašich potřeb. Nejednoznačnost jakékoli volby znamená možnost změnit rozhodnutí, aniž by bylo ponecháno náhodě, ale učinit rozhodnutí pestřejším. Mince odráží tuto dualitu, protože představuje přesně stejnou volbu mezi rubem a lícem. Takže ten, kdo si vybere tetování s obrazem mince, bude rozumný. Bude těžké ho zahnat otázkou do slepé uličky, protože každá otázka má i stinnou stránku.

Dalším významem tetování mince je úsudek daný možností výběru. Schopnost učinit rozhodnutí, zvážit všechna pro a proti, je svobodou volby. Rozhodnutí není jednostranné, osoba, které vyhovuje tento typ tetování, zvažuje obě strany jakékoli záležitosti.

Už samotná hodnota mince vypovídá o jejím dalším významu. Osoba může na kůži aplikovat několik mincí jakékoli nominální hodnoty, což bude znamenat zájem o peníze. Zlaté mince vypoví o zákazníkovi jako o člověku s vysokými nároky na vše a všechny kolem. Stříbrné mince znamenají očistu od problémů a křehkost bytí.

Pokud jde o stříbrné mince, existuje také biblický význam: odkazuje na 30 stříbrných kousků Jidáše, který zradil Ježíše Krista. Tato interpretace je méně populární, její rozšíření není frekventované. Patří sem náboženství zvané judaismus; význam takového tetování může odrážet absolutně abstraktní význam pro konkrétní osobu, která nevkládá do obrázku křesťanský smysl.

Důležitým bodem je design: návrh mince může být zhotovený s dalšími prvky, které můžou radikálně změnit jeho význam. Pokud je tam vyobrazen automat, bude to více o vzrušení než o něčem hlubokém a smysluplném. Mince nese motiv, který může být východiskem pro interpretaci. Pokud jde o hodnotu mince, může záviset jak na kovu, tak na nominální hodnotě. Pokud mluvíme o několika mincích, mohou tvořit určité datum, například narozeniny syna nebo dcery. Otcové hrdí na své potomky, si takové tetování rádi vybírají.

tetování mince
tetování mince
tetování mince

Kam umístit motiv mince

Mince je v drtivé většině případů plný kruh, a proto ji můžete umístit kamkoli na tělo.

S pár mincemi bez problémů ozdobíte ruku, zápěstí, holeň nebo nohu, jednu nebo dvě mince lze snadno umístit na prsty nebo stranu předloktí; rozptyl mincí může zaplnit stehno. Dívky dávají přednost objemnějším dílům, například hodně malých mincí na velkém kusu kůže. Větší možnosti tetování budou vhodné na mužském těle.

Forma práce může být jakákoli:

  • Truhla s mincemi.
  • Trezor nebo peněženka.
  • Hromada nebo kupa drobných.
  • Amulet nebo talisman v podobě mince.
  • Mince s podobiznou vás nebo někoho blízkého.
  • Hodiny, kde tvořen číselník mincemi.Barevné schéma jsou různé odstíny šedé - takto je tetování zdobeno nejčastěji . Existují možnosti, kde se naopak pro zdůraznění díla používají světlé a dokonce výrazné barvy. Výběr všech těchto detailů je na vás, jestli vám vyhovuje návrh mince a její význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.