Tetování minimalism - VeAn Czech
Minimalism

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Minimalismus

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Minimalismem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování ve stylu minimalismu

Oblast uměleckého tetování je plná různých stylů a směrů, jejichž hlavní rozdíly jsou viditelné v paletě použitých barev, technice kreslení a také v použití náčrtů.

Jedním z oblíbených stylů v tetovacím průmyslu je minimalistický styl, který se na první pohled může zdát nejsnazší na realizaci. Ale jestli je to tak?

Tetování minimalism
Tetování minimalism

Historie minimalismu

První, co vás napadne, když slyšíte slovo „minimalismus“, je něco malého a křehkého.

Ale pokud jde o umění tetování, minimalismus neznamená velikost tetování, ale jeho obsah. Stručnost a monotónnost jsou hlavními rysy stylu.

Minimalistické tetování má prastarou historii původu. Nejprve, v době zrodu tetovácího prumýslu , nebyly na tělech lidí zobrazovány barevné složité obrazy. V té době prostě nebyly všechny potřebné nástroje a barvy. Obvykle byl zobrazen malý jednoduchý prvek, mohlo to být písmeno nebo jednoduchý symbol. Takové značky byly zpravidla prováděny na tělech otroků nebo odsouzených, takže lidé okamžitě pochopili, do které kategorie člověk patří.

Styl minimalismu byl po dlouhou dobu znám pouze v úzkých oblastech a prováděli ho samouci. Dnes je styl rozšířený v umění tetování a je oblíbený u lidí různého pohlaví a věku.

Tetování minimalism
Tetování minimalism
Tetování minimalism

Hlavní rysy stylu.

 1. Minimální počet prvků.
  1. Minimalistické návrhy neobsahují mnoho malých detailů a pečlivou kresbu. Vzhled obrázků připomíná jednoduché náčrty, schémata.Tetování může obsahovat jak jeden prvek, tak složení několika postav.
 2. Omezení v paletě barev.
  1. Tetovací skici minimalismu nejsou naplněny množstvím barevných prvků, hlavními použitými barvami jsou černá a bílá. Ale může být přítomno i přidání jiné barvy, například se často vyskytují minimalistické náčrty s modrou nebo červenou barvou.
 3. Různé jednoduché kresby.
  1. V tetování není omezený pozemek, můžete provést libovolný požadovaný obrázek. Obrázek by však měl být co nejvíce zjednodušený. Pokud například chcete nacpat vážku, provede se pouze její stín. Obraz zvířete se provádí pouze pomocí obrysu, bez zbytečných detailů. Nejběžnějšími obrazy minimalismu jsou geometrické tvary, písmena, různé siluety, kříž, čáry a tečky, různá schémata a tak dále. Velmi oblíbený minimalistický obrázek s čárovým kódem.
 4. Velikost kresby.
  1. V minimalistickém tetování jsou přijatelné různé velikosti prvků. Může to být malá, nepopsatelná kresba na ruce, nebo to může být obrázek po celé délce paže nebo nohy, dokonce i na zádech.
Tetování minimalism
Tetování minimalism

Označení
minimalismu v oblasti tetování

Minimalistické tetování volí nejčastěji praktičtí jedinci, kteří chtějí mít na těle stylovou a zároveň jednoduchou ozdobu.

V minimalismu nejsou žádné extrémy nebo různé okázalé prvky. Ale navzdory tomu tetování v tomto stylu vždy vypadá velmi originálně. V případě potřeby lze tetování snadno skrýt pod oblečením.

Náčrtky minimalismu na první pohled působí tajemně. Zdá se, že obrázky s jednoduchým provedením nemohou nést žádné označení.To ale vůbec není pravda. Nejzákladnější význam minimalistického tetování vkládá do obrazu samotný nositel. Nejdůležitější význam má to, co člověk vložil do svého tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.