tetování mnicha - VeAn Czech
Mnich
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování mnicha

Tetování mnicha má řadu významů, které jsou svým zaměřením dost podobné.

Existuje však i takový výklad, který nese zcela opačné poselství. O čem je? Dozvíte se níže.

Mnich je často spravedlivý muž sloužící Bohu, který dal svůj život studiu jeho přikázání. Vede asketický životní styl a nezáleží na tom, jakým náboženstvím se řídí. Často jde to typ náboženství, který umožňuje tak či onak interpretovat tetování. Stylistika může také dokreslit význam tetování, přidat smysl, zdůraznit poselství, které si zákazník přeje.

tetování mnicha
tetování mnicha
tetování mnicha

Výklad tetování mnicha

Zřídka ale najdeme tetování mnicha u lidí, kteří mají určité náboženské přesvědčení.

V takovém případě se práce provádí výhradně v rámci přenosu kresby nebo fotografie na kůži, bez výrazných změn. Co se týče barevné palety, bude často vybledlá, nevýrazná. Podobným tetováním člověk ukazuje svůj postoj k vyšším silám, zprostředkovává ostatním své vidění světa a všeho, co ho naplňuje. Návrh mnicha bude interpretován jako postoj k Bohu, k víře člověka, jehož kůže takovou práci přijme. Často je tetování malé, stává se také, že se provádí na částech těla, které jsou pro prohlížení uzavřeny. Proč tomu tak je? Považuje se za neslušné projevovat svou hrdost jakoukoli prací náboženského směru na sobě, ať už je to kříž nebo obraz svatého. Na otevřeném prostoru bude tetování mnicha provedeno malé.

Mnoho lidí si nechává tetovat mnicha jako znamení mystiky, něčeho nadpozemského, čarodějnictví. Tento význam k nám přišel z knih a her, kde je mnich podobný kouzelníkovi a čaroději, protože je celý oblečený ve stejné sutaně, má stejné atributy. Jeho tvář je skrytá za kapucí, a pokud jsou poblíž nějaké předměty, ve většině případů je to svíčka a knihy. Mystické poselství kresby může interpretovat pouze zákazník a majitel díla, protože každý člověk přikládá dílu svůj vlastní význam.

Tibetský mnich v podobě tetování nese trochu jiný význam. Může to být mnich v lotosové pozici, meditující a dosahující nejvyššího stavu osvícení. Jde o klid, odpočinek a relaxaci. Člověk s takovým tetováním bude stejně klidný a soběstačný, mírumilovný a rozumný jako charakter tetování. Nositel se nevyznačuje emocionálními výbuchy, spontánními změnami nálad. Další možností je, že tohoto uklidnění dosáhl potom, kdy byl předtím částečně cholerik.

Mnich může být kupodivu také symbolem ateismu. K této interpretaci dochází také jako popření samotné myšlenky kreslení na těle. Tetování mnicha v tomto případě není ničím jiným než obrazem, který nese opačný význam, který vyvolá mnohem více otázek, než je tomu v obvyklém smyslu.

Mnich zobrazený na těle může být jednoduše postava ze slavného filmu, pohádky nebo hry, pak nemá smysl v něm hledat skrytou hodnotu, protože je to jen touha na sobě ztvárnit svou oblíbenou postavu. V tomto případě lze přidat jakékoli prvky: další postavy, flóru a faunu, hrdiny pohádek a mýtů. Dílo získává jasnější tóny, přidávají se barvy a odstíny a samotný mnich je proveden způsobem charakteristickým pro odpovídající pojetí.

tetování mnicha
tetování mnicha

Jak vyobrazit mnicha na těle?

Volba je pouze na zákazníkovi.


Může to být vícebarevný obrázek s mnoha prvky, kresba s černobílým obrázkem, šedé tóny, přidání stínu nebo jeho absence.

Tetování můžete umístit kamkoli, ať už je to ruka nebo noha. Vzhledem k tomu, že dílo může nést naprosto jakékoli poselství, bude vypadat stejně zajímavě na ženském i mužském těle. Totéž platí pro velikost obrázku: v závislosti na zvoleném místě může být velikost taková, jak ji vidí zákazník. Pokud se vám nedaří vybrat ten správný návrh, vždy vám rádi pomůžeme s výběrem, s jeho nákresem a následnou aplikací na kůži.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.