Mořská hvězdice
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování mořské hvězdice

Mezi mnoha různými návrhy tetování jsou obzvláště oblíbené náčrty mořského tématu.

Obrázky žraloků, velryb, delfínů, chobotnic a dalších tvorů jsou velmi žádané. V oblasti uměleckého tetování jsou velmi populární právě hvězdice. Jsou to úžasná stvoření, kterých v přírodě existuje asi 1600 druhů.

Tetování hvězdice má dlouhou historii. Dříve takové tetování zdobilo těla námořníků a těch, které přitahoval oceán nebo moře. Tento vzor jsme mohli najít na tělech lidí žijících na pobřeží hlubokého moře. V dávných dobách hvězdice ztělesňovaly životní orientaci a cílevědomost. Obraz pomohl člověku překonat všechny překážky na životní cestě. Hvězdice byla navíc znamením odvahy a síly.

Obyvatelé Irska věřili, že tetování hvězdice přináší člověku dobré zdraví.

Postupem času se obrázek stal populárním mezi námořními cestovateli a vojáky a brzy mezi lidmi, kteří nejsou spojeni s mořem.

tetování mořské hvězdice
tetování mořské hvězdice

Možnosti obrázku

Dnes mají návrhy tetování hvězdice mnoho typů, stylů a barevných variací a uspokojí různý vkus.

V tetovací sféře existují dvojrozměrné a trojrozměrné obrázky hvězdic, a to jak v jednobarevné verzi, tak ve vícebarevných figurativních verzích.

Zástupkyně slabší poloviny dávají přednost malým, kompaktním tetování. Muži dávají přednost velkoplošným návrhům s prvky brutality.

Tetování pěticípé hvězdy vyrobené ve stylu realismu je velmi žádané. V takových obrázcích jsou často další prvky mořského tématu. Například tetování hvězdice může být doplněno řasami nebo různými kameny. Do obrázku můžete také přidat různé ryby a další mořský život.

Tetování hvězdice vždy přitahuje pozornost, protože při pohledu na její obraz si nevědomky představíte moře, horký písek a palmy. Takový vzor na těle je schopen zahřát i v zimě.

tetování mořské hvězdice
tetování mořské hvězdice
tetování mořské hvězdice

Varianty tetování

Hvězdice je skvělá volba pro první tetování člověka, zvláště pokud klient chce malý, originální design.

Malá hvězdice v jednobarevném provedení bude vynikající ozdobou těla. Tetování není nápadné a dodá vašemu vzhledu šmrnc. Takový vzor lze v případě potřeby snadno skrýt pod oblečením.

Návrhy s hvězdicemi malých velikostí jsou velmi žádané. Takový obrázek vypadá velmi působivě na zádech, břiše, lopatkách nebo na bocích.

Jako znamení neutuchající lásky a čistoty je tetování s hvězdicí velmi často vybíráno zástupkyněmi krásného pohlaví. Lehký a jemný obraz je ideální pro dívky. Zpravidla jej aplikují na zápěstí, kotník, lopatku nebo podbřišek.

Muži si vybírají větší obrázky hvězdic, které zdobí jejich předloktí, rameno, záda nebo spodní část nohy.

Ať už si člověk vybere jakoukoli verzi tetování hvězdice, vybere si nejen originální ozdobu těla, ale také talisman, který změní jeho život k lepšímu a přinese do něj mnoho pozitivního.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS