Tetování motýlek - VeAn Czech
Motýlek

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Motýla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Motýlem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-motýlek

Obrázky motýlů jsou docela populární a jsou velmi žádané mezi ženy.Taková tetování v sobě nesou lehkost, přitažlivost, něhu a ženskost a zároveň svými barvami zdůrazňují krásu a jas. Mnoho žen si chce nacpat motýla na své tělo, ale každá se nemůže rozhodnout, protože neví, jaký význam ten či onen náčrt v sobě nese.Co přesně znamená tetování, na kterém je motýl zobrazen, je velmi těžké říci, protože tato kresba má mnoho významů. Nejdůležitější je ale význam, který tomu dává člověk který ho má.

Tetování motýlek
Tetování motýlek
Tetování motýlek

Základní významy tetování

  • První význam tetování motýla je proměna, znovuzrození, touha po něčem novém, opustění předchozího života. Tento význam přímo souvisí se znovuzrozením samotného motýla, z housenky v krásné stvoření s barevnými křídly. Slečny, které si nechávají tetovat motýla, se nejčastěji snaží změnit sebe, najít si nové koníčky a začít život od nuly.Pokud se obáváte něčeho, co jste dělali v minulosti, nebo chcete něco ve svém životě změnit - tetování motýla bude vynikajícím začátkem pro další změny.
  • Tetování motýla také ztělesňuje ženskou krásu a křehkost, protože je velmi barevné, zářivé, ale zároveň křehké a bezbranné, stejně jako krásná polovička. Když si na své tělo nacpete náčrt s barevným motýlem, budete mít touhu vypadat neodolatelně jako tento obrázek. Tato skica je vhodná pro všechny ženy, protože každá chce být neustále krásná.
  • Také tento obraz nese rafinovanost, něhu, křehkost a šarm. Butterfly tetování jsou malé velikosti, které plně zdůrazňují harmonii, křehkost a něhu majitele. Někteří považují takové tetování za talisman své krásy a mládí.
  • Náčrt motýla symbolizuje štěstí. Mnoho lidí si nechají vytetovat motýla,aby je provázelo štěstí po celý život. Jak je uvedeno výše, hlavní význam tetování si vytváříte sami, i když to bude mít více významů.
  • V Japonsku je obecně přijímáno, že motýl symbolizuje rodinné štěstí a pohodlí. Takové tetování lze nejčastěji nalézt u vdaných žen, které chtějí chránit svou rodinu, zachovat teplo a pohodlí vztahů.
  • Poměrně často je toto úžasné stvoření přirovnáváno k nesmrtelnosti duše. Spoustu lidí zajímá, jaký bude jeho život po skončení. Mezi nimi jsou ti, kteří věří, že jejich duše je nesmrtelná a na podporu toho si nechají vytetovat motýla.
  • Tento vzor na těle ženy představuje svobodu. Většina z nich se snaží ukázat, že jsou nezávislí a svobodní. Motýl se totiž může třepetat, kam chce – tam poletí, aniž by na někom závisel.
Tetování motýlek
Tetování motýlek

Tetování lze provést v jakémkoli stylu a barevném schématu.

Někdo má rád osamělou siluetu, někdo kombinuje motýla s květinou nebo vzory, někdo cpe malé hejno těchto krásných tvorů. Tyto významy tetování s motýlem nejsou zdaleka všechno, protože stále má spoustu významů, nejdůležitější je vaše touha.Pokud si chcete na své tělo nechat vytetovat motýla - nezáleží na tom, co si myslí ostatní, hlavní věc je, co do jeho významu vložíte vy. Pokud chcete zdůraznit svou krásu a ženskost - barevný motýl bude skvělým řešením, ale také dokonale zdůrazňuje něhu, pokud je proveden ve světlejších barvách. Kromě toho může být tetování motýla jen doplňkem k obrazu, aniž by nesl žádný význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.