Mozek
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování mozku

Na kůži dívek a mužů často najdete tetování srdce, které bude symbolizovat lásku a romantiku.

Zřídka jsou pro tetování používané návrhy jiných orgánů, nicméně exotické tetování je stále v módě. Co znamená motiv mozku aplikovaný na kůži? To se dočtete níže.

Hlavním myšlenkovým orgánem, který nám umožňuje stát se chytřejšími, formovat se jako jednotlivci, pamatovat si různé události, snít a tvořit, je mozek. Je to náš procesor, neobejde se bez něj jediný živý tvor. Doposud zůstávají detaily jeho fungování neznámé, jde o záhadu, která musí být v budoucnu teprve objevena.

tetování mozku
tetování mozku
tetování mozku

Význam tetování mozku

Tetování zobrazující mozek znamená mysl a inteligenci zakotvenou v samotném návrhu, pokud vycházíme z podstaty samotného orgánu.

Ukazuje vývoj člověka jako takového a vývoj lidstva z primitivního pospolného systému. V průběhu evoluce od Homo sapiens až po moderního tvora prošlo lidské tělo mnoha změnami: struktura kosterního systému, typ lebky, vlasová linie a mnoho dalších. Mozek byl podroben stejným změnám, vyvinul se a umožnil člověku vynalézt nejprve kopací hůl a poté pokročilejší nástroje; jako auta, výškové budovy, televize, to vše kdysi vzniklo v mozku toho či onoho člověka.

Význam tetování mozku tedy může být také evoluce, která nám nyní umožňuje číst tento text a také se rozhodnout jakým životním směrem se ubírat. Evoluce, historie vzniku světa, stvoření nejneobvyklejších a nejznámějších předmětů, to vše je stoprocentní zásluha mozku.

Muž s tetováním v podobě mozku chce naznačit, že usiluje o rozvoj, nezapomíná na historii a vývoj samotného lidstva. Vyznačuje se vysokou inteligencí, která dokáže ostatní překvapit a ohromit, je milovníkem knih, často úzce zaměřených, týkajících se vynálezů a věd, které ho zajímají. Své znalosti nesdílí příliš snadno, ukládá si je do hlavy, přímo do mozku.

Existuje také mnoho filmů, příběhů a románů, básní a pohádek, které pojednávají o tématu mozku.

Mohou za to, že se na tělo aplikuje takový motiv, jako je mozek. Populární tetování mozku jsou varianty barevného obrázku, kdy je vyobrazen jako loutka v rukou toho, kdo jej ovládá. Zde můžeme říci, že člověk sám řídí a reguluje fungování tohoto orgánu, aplikuje znalosti z duchovnějšího světa.

Exotické a málo používané tetování mozku lze aplikovat na samotnou lidskou hlavu, jako by ukazovalo, co se v ní skrývá.

Romantici a filozofové jsou fanoušky tetování, kde se obrázek skládá ze dvou částí: poloviny mozku a poloviny srdce. Takové tetování symbolizuje jasné rozdělení vnitřního světa člověka mezi impulsy srdce a zdravý rozum diktovaný mozkem. Velikost těchto částí může být různá, v závislosti na přání a preferencích zákazníka.

Návrh mozku, ze kterého je vidět, jak se z něj vynořuje páteř, vypovídá spíše o zájmu o biologii či dokonce anatomii člověka. Takové tetování mohou aplikovat lidé, kteří jsou zapálení pro vědu a znalosti světa. Podobné tetování je celkem brutální a hodí se k ozdobení kůže rockera nebo motorkáře.

Dívky si vybírají tetování s motivem mozku méně často. V jejich případě bude práce jasnější a atraktivnější tak, aby ozdobila a učinila vzhled majitelky tetování zajímavějším.

Mozek uzavřený v těle žárovky má jiný význam. Může to být součást biomechanického obrazu nebo může jít o nevyhnutelnou konvergenci člověka a technologie. Takové práce mohou mít mnoho provedení:

  • Kovová lebka, pod kterou se nachází mozek.
  • Šedé články s mechanickými částmi a mikroobvody.
  • Veverka v kole, která se točí a rozpaluje mozek.Existuje mnoho možností pro tetování a zapojením fantazie můžete najít ten nejvhodnější motiv mozku. Pokud se po prohledání internetu nepodařilo najít vhodný návrh, vždy rádi pomůžeme s jeho nákresem a nanesením na kůži.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS