Mrak

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mrak?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mraky?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování mraku

V současné době existuje obrovské množství návrhů tetování.

Tatéři neustále vytvářejí nové, jedinečné návrhy s mnoha novými prvky, aby svým klientům poskytli nová a originální díla. Mnoho tetování se odkazuje na poezii, to se týká obrazu měsíce, vesmíru, planet, slunce a hvězd. Tyto motivy jsou velmi atraktivní a oblíbené, mnoho lidí si je vybírá pro zkrášlení svých těl. V oblasti uměleckého tetování existuje ještě další motiv spojený s oblohou, který je také velmi žádaný a představuje originální ozdobu těla. Jde o mraky.

Návrhy tetování mraku přitahují lidi svou elegancí a estetickou krásou. Jsou půvabné, vyzařují uhrančivou magnetickou sílu a nedobrovolně přitahují pohledy lidí. Taková tetování se zpravidla provádějí v šedých a tmavých barvách, protože právě tyto odstíny jsou nejblíže přirozené barvě skutečného mraku. V oblasti tetování ale neexistují žádné hranice, takže mraky mohou být zobrazeny v jakékoli preferované barvě.

Při přemýšlení o designu budoucího návrhu tetování může člověk přijít se všemi prvky kompozice sám nebo se poradit s tetovacím umělcem. Specialista vám pomůže správně vybrat barevné schéma obrázku, další prvky a umístění na těle, aby tetování vypadalo co nejpůsobivěji.

Tetování mraku
Tetování mraku
Tetování mraku

Význam v oblasti tetování

Mraky po mnoho staletí překvapují lidi svou krásou a majestátností.

Při pohledu na tyto krásné výtvory přírody, které se snadno vznáší po obloze, se zdá, že vy sami jste naplněni právě takovou lehkostí.

Mraky představují tajemno a duchovno. Když člověk sleduje jejich neustálý pohyb, nalézá harmonii a duševní klid. Kromě toho jsou mraky také symbolem záhad, tajemství lidské duše, tajných snů a tužeb.

Podle tradic Číny je obraz mraků zosobněním cesty člověka do říše spirituality. Oblaka bílé barvy představují sjednocení mužského a ženského principu (Jin-Jang), protože voda vycházející z oblaku dává vzniknout novému životu na zemi.

Na základě řecko-římské mytologie posílali bohové své zprávy lidem skrz mraky. Pokud se k zemi blížil černý bouřkový mrak, jiskřící spoustou blesků a hromů, pak se bohové na lidi zlobili. Pokud lidé zpozorovali světlé mraky, pak s nimi byli bohové spokojeni.

Tetování mraku
Tetování mraku

Obyvatelé Japonska spojují motiv mraků se štěstím. Také díky úzkému spojení mraků s takovými živly, jako je voda a vzduch, obraz mraku symbolizuje přirozenou rovnováhu.

Motiv mraku je interpretován stejně jako touha člověka po pohybu, sebezdokonalování a sebepoznání.

Tetování mraku může být pro člověka jakousi pobídkou, která pomáhá posunout se vpřed a překonat jakékoli potíže na cestě života.

Pokud vybíráte styl tetování mraku, nejčastěji se používá akvarel, realismus, méně často trash polka. Mraky mohou být vyobrazeny v jakékoli barvě, která se vám líbí. Může to být buď samostatný obrázek mraku, nebo společně s dalšími prvky ve formě ptáků, nápisu, deštníku, deště, blesku atd. Vše závisí na představivosti tatéra a vašich přáních.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS