tetování mravence - VeAn Czech
Mravenec
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování mravence

Tetování hmyzu často vybírají drsní muži a stylové dívky, protože mnoho z nich má dravý a odvážný vzhled.

Mravenci nejsou výjimkou, protože mají zvláštní význam. Který? Dozvíte se níže.

Jeden z nejpracovitějších hmyzů a další obyvatel naší planety, mravenec, byl vždy známý svou vytrvalostí a silou, o které se vypráví jak v pohádkách, tak v populárních vědeckých publikacích. Mravenec se vyskytuje v různých velikostech, neškodný nebo naopak velmi nebezpečný, schopný popálit svou kyselinou. Navzdory stovkám druhů a velikostí zůstává tento hmyz vždy silný a pracovitý, rád se věnuje budování svých domovů a týmové práci.

tetování mravence
tetování mravence
tetování mravence

Význam tetování mravenců

Pečlivost je prvním významem, takže při výběru tetování s motivem mravence bude důležité najít v sobě takový charakterový rys nebo touhu ho rozvíjet.

Píle se projevuje jak v práci, tak v domácích pracích a v pomoci blízkým. Je to člověk, kterého lze charakterizovat jako pracovitého jedince, připraví grilování na výletě, bude první, kdo se dá do práce na zahradě, vždy si najde práci tak, aby se mohl realizovat v jedné nebo druhé činnosti. Zvažte tetování mravence, pokud se vidíte v tomto popisu.

Síla, která je mravenci vlastní, je také jeho charakteristikou a pro tetování je to další význam.

Vzpomeňte si, jak malý mravenec sám tahá sirku nebo větvičku, která je několikrát větší než on. Přenese ho na takovou vzdálenost, jaká je požadována, plní svůj úkol a nešetří námahou. Motiv mravence je vhodný pro sportovce pracující na své postavě a rozvoji svalovou hmotu, zejména pro vzpěrače. Pokud vždy děláte práci s nasazením, jste připraveni nést tíhu toho či onoho nákladu sami, i když jde o morální podtext, pak právě pro vás je vhodné tetování s obrázkem tohoto hmyzu.

Kolektivní práce odlišuje mravence od ostatního hmyzu, společně dokážou budovat a stavět mraveniště úžasnou rychlostí, zušlechťují a posilují svůj domov. Ne každý člověk dokáže efektivně pracovat v týmu, což mu umožňuje zvládat obrovské množství práce a plnit složité úkoly. Touto dovedností se mohou pochlubit týmoví hráči jako fotbalisté nebo hokejisté, vynikají nejen silou a vytrvalostí, ale také schopností pomáhat a podporovat se, zaútočit na sebe, krýt svého kolegu a spoluhráče.

Podle mnoha názorů je mravenec symbolem vzájemné pomoci a podpory, pomoci příteli nebo milované osobě. Taková víra existuje již mnoho let v mnoha zemích od nepaměti, proto je obraz s mravencem interpretován jako symbol takového postoje k ostatním.

Fanoušci tohoto hmyzu jsou také obdivovateli hudebních skupin, filmů a pohádek. Například britská elektronická hudební skupina The Prodigy přijala za svůj symbol právě mravence.

Proto jeho vyobrazení můžeme vidět na kůži mnoha tisíc fanoušků této skupiny. Na poctu svému stylu se vyznavači elektronické hudby komplexně zdobí všemi prvky, které mohou naznačovat jejich preference. Mravenec zdobí také několik alb této skupiny.

Mravenec se stal součástí historie jedné z vůbec prvních hudebních skladeb a další hudební skupiny - Rammstein. Zde jeho image také hovoří o vítězství nad silným protivníkem díky kolektivnímu sjednocení. Mnoho fanoušků si také tento symbol vítězství vytetovalo na svá těla pod heslem „společně jsme silní“.

tetování mravence
tetování mravence

Nejlepší místo pro tetování mravence

Vzhledem k tomu, že obrázek může mít libovolnou velikost a nejsou vyžadovány detaily, lze jej aplikovat na prst, na ruku nebo na stehno.

Může to být jeden mravenec, může jich být několik a obrázek kolem může také naznačovat některé detaily, objasnění okamžiku, který si zákazník přeje zachytit:

  • Mraveniště s mnoha mravenci.
  • Mravenec táhnoucí větvičku.
  • Různé nápisy a čísla, jako je datum vydání alba.Návrh si můžete vybrat na internetu po zvážení milionů návrhů. Pokud přesto nebylo možné najít vhodnou práci, můžete vždy využít služeb zkušených tatérů a získat jedinečný motiv.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.