Tetování mušle - VeAn Czech
Mušle

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mušle?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mušlemi.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování mušle

Tetování mušle je motiv, který bude nejen zdobit vaše tělo, ponese ale také zvláštní význam a hluboký smysl.

Tetování s obrázkem mušle slouží svému majiteli jako silný amulet, který naplní jeho život blahobytem a štěstím, přinese mu úspěch ve všech jeho aktivitách. Návrh tetování mušle vám může jednoduše připomenout moře, slunce a příjemně strávený čas. Navíc je oblíbeným symbolem námořníků, rybářů a surfařů. Tetování mušle je ideální pro lidi narozené pod vlivem vodních živlů.

Každý může najít vhodný a správný význam pro tetování s mušlí, existuje totiž dostatek možností pro design tohoto mimořádného motivu. Výběr je tedy pouze na vás.

Tetování mušle
Tetování mušle
Tetování mušle

Obecná charakteristika
tetování mušle

Tetování mušle symbolizuje ženskost, prosperitu a je také symbolem plodnosti.

Tento návrh tetování může charakterizovat rysy vaší osobnosti jako je:

  • Sexualita;
  • Přívětivost;
  • Jemnost.


Tetování mušle
Tetování mušle

Tento návrh tetování oplývá pozitivní energií, která symbolizuje ženský princip.

Proto toto tetování patří k ženským motivům, vždy se ale najdou výjimky. Základní významy tetování mušle:

  • Úspěch
  • Harmonie
  • Láska
  • Moc
  • Proměna


Existuje mnoho možností aplikace tetování mušle, pro každou z nich uvedeme samostatný podrobnější popis.

Tetování mušle
Tetování mušle
Tetování mušle

Typy tetování
s motivem mušle

Dvoudílná lastura je jedním z nejčastějších tetování.

Vypovídá o vaší přitažlivosti a mimořádné ženskosti. Majitel/ka tetování lastury dosáhne úspěchu ve svých svých konáních, stejně jako rodinnou pohodu a silnou lásku. Toto tetování také vypovídá o vaší otevřenosti vůči vnějšímu světu a vašich komunikačních schopnostech.

Uzavřená mušle vypovídá o touze zlepšovat se a toužení po ideálech. Majitelé tetování mušle se často věnují práci nebo oblíbené činnosti, čímž se oddělují od okolního světa a často tak zužují svůj společenský okruh.

Spirálová mušle symbolizuje dva počátky. Tato lastura naznačuje, že člověk dosáhl harmonie se sebou samým, ale zároveň miluje svobodu a riziko. Majitelé tohoto typu mušle jsou neuspěchaní a pomalí lidé, kteří se vyznačují schopností užívat si života.

Mušle s perlou přitáhne do vašeho života bohatství a úspěch. Toto tetování podtrhne vaši krásu a eleganci.

Motiv mušle v podobě trubky symbolizuje začátek něčeho jedinečného a její zvuk lze přirovnat k životodárnému. Majitelé takových mimořádných tetování mušlí jsou většinou kreativní lidé, kteří mají rádi hudbu a milují zvuk moře.

Každý typ má svůj vlastní výklad, jednotlivé lastury mají totiž svou odlišnou charakteristiku. Tetování s mušlí má hluboký význam, před aplikací návrhu na tělo si každý vybere tu mušli, která ním nejvíce rezonuje a ta se pak na dlouhou dobu stane vaším symbolem a amuletem.

Tetování mušle
Tetování mušle
Místa pro aplikaci
tetování mušle

Existuje spousta tetovacích návrhů lastur černobílých nebo barevných.

Tetování mušle lze provést v jakémkoli stylu: realismus, akvarel, dotwork a mnoho dalších. Při výběru tetování mušle lze návrh aplikovat na různé části těla, nejoblíbenější ale jsou: paže, předloktí, nohy a lopatka.

Tetování mušle Vám dodá individualitu a přitáhne pozornost Vašeho okolí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.