Myši
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování myši

Myš patří k hlodavcům a je malé zvíře, které se vyznačuje rychlostí a obratností.

Význam tetování myši bude objasněn níže.

Kolik milionů pohádek, filmů a příběhů a také her existuje na světě, kde se hlavní postavou stala myš? Je skoro nemožné to spočítat. S příchodem kinematografie jedna z nejslavnějších filmových společností vytvořila dvě postavy Mickeyho a Mini Mouse, které jsou stále symboly společnosti, oceňované a uctívané fanoušky. Jejich postavy se staly neochvějnými a skutečně historickými ikonami. Jde o začátek éry nekonečných pohádek, filmů a filmových příběhů, které lákají a zajímají lidi různých generací a věkových kategorií.

tetování myši
tetování myši
tetování myši

Význam tetování myši

Myš je velmi rychlá a hbitá, díky čemuž uniká před pronásledováním predátorů, jako jsou kočky a psi.

Je mrštná a obratná. Tyto hodnoty často oslovují dívky při volbě práve tohoto tetování. K povaze vybrané zákaznice patří stejná obratnost a mrštnost, což jí umožňuje vyjít z vody „nasucho“ – opustit konflikt dříve, než začne, rychle a snadno vyřešit všechny problémy a nepříjemné situace. Taková dívka jde na zkoušku do kabinetu jako první, je rozhodná a sebevědomá. Jako myš je mrštná a rychlá.

Neviditelnost je další interpretací tetování myši. Dívka s takovým tetováním je ve velké společnosti neviditelná, je pro ni vhodnější ztratit se v mase lidí, zůstat tiše ve stínu. Zároveň je také rychlá a energická, stejně hbitá, lehká a flexibilní. V hluku lidských hlasů a sporů ji nelze najít, na večírcích se zázračně objevuje a mizí, je lakonická a raději poslouchá, než mluví. Nemůžete od ní čekat velkou pochvalnou gratulaci nebo elegantní přípitek, vždy ale bude poslouchat, aniž by přerušila svého partnera.

Její styl oblečení je nenápadný. Mohou to být drahé značky, dobře zvolená image, složená z tisíců prvků, nebudou to ale světlé a přesycené barvy, zvláště ty jasné. Její styl je nenápadný, protože odstíny se budou blížit šedé a černé.

Jednou z nejstarších interpretací na světě je pověst, že myš je průvodcem posmrtným životem. Právě to naznačuje, že myš může projít jakoukoli mezerou, vstoupit do jakékoli místnosti nebo prostotu, a proto je pro ni posmrtný život maličkostí. Stala se průvodcem pro lidi v mnoha zemích, nicméně tento význam je poněkud zastaralý. Pokud zákazník miluje mytologii, ale standardní mytologické postavy jsou pro něj okoukané, bude výběr takového zvířete, jako je myš, zajímavým řešením. Všimněte si, že v tomto směru výkladu je myš vhodná i pro mužskou polovinu populace. Nicméně tetování myši zůstává mezi ženami populárnější a věk zde nehraje roli.

Populární jsou také tetování s herními postavami a zejména kreslené filmy jako Tom a Jerry. Fanoušci této pohádky často používají obrázky svých oblíbených postav pro tetování, aby svou lásku k nim dali patřičně na odiv. Můžeme také zmínit Mickeyho a Mini Mouse, které potěší děti i dospělé již více než deset let. V této verzi bude tetování provedeno se zvýrazněním určitých prvků s přihlédnutím ke všem rysům postavy.

tetování myši
tetování myši

Na jaké místo se hodí tetování myši

Tetování myši lze aplikovat na jakoukoli část těla, zde je však hlavní otázka: chcete ji ukázat všem lidem kolem vás, nebo volíte utajení, což je mimochodem i sám význam tetování myši?

Pokud se jedná o otevřené části těla, tak zde vybereme nohy a paže, zejména ruce. Dívky preferují spodní břicho, kde můžete umístit nejen jednu postavu, ale i několik různých prvků nebo jiných kreslených postaviček, pokud si zvolíme tetování v tomto duchu. Mohou to být Mickey a Mini v autě, Tom a Jerry v momentu honičky. Pokud mluvíme o myši, jako o skutečném tvorovi, zvířeti, pak může být u klásku s pšenicí, na domácím stole nebo vedle kočky.

Barevná paleta bude často více vybledlá a monochromatická v dílech, kde je myš přirozená, v kreslených variacích bude myš jasnější a veselejší, s přidáním určitých barev. Vyberte si návrh, který vám nejvíce vyhovuje, nebo si takové dílo objednejte u nás a my vám rádi pomůžeme.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS