Tetování mýval - VeAn Czech
Mýval

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mývala?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mývalem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování náčrtky mývala

Obrázek mývala je novinkou mezi oblíbenými tetováními.V Americe je rozšířenější, protože staří indiáni toto zvíře uctívali a věřili v jeho velkou sílu ochrany. O mývalovi bylo složeno mnoho příběhů a legend, ve kterých vystupoval jako velmi statečný, nebojácný hrdina. Indiáni tato nebojácná roztomilá stvoření milovali a často je zobrazovali na svých tělech. V dnešní době si obrázek mývala rychle získává na popularitě, nejčastěji je zobrazen barevně. Vyplňují vzor na jakékoli preferované části těla, může to být paže, noha, záda, rameno, cokoliv. Tetování mývala lze provést v různých stylech, ať už je to realismus, trash polka, abstraktní umění a mnoho dalších možností. Tetování může mít kresbu tlamy samotného mývala, nebo zvířátka v celé délce, jak jeho roztomilý vzhled, tak úsměv, vše záleží na klientovi. Tetování s mývalem vycpávají muži i ženy. V mužských tetováních jsou mývalové zobrazeni s úsměvem nebo v zajímavém stylistickém stylu, nesoucí nějaký druh agrese. Dámské tetování mývala se liší tím, že nejčastěji zobrazují okouzlující tvář malého zvířete.

Tetování mýval
Tetování mýval
Tetování mýval

Co znamená
tetování mývala?

Tetování mývala má několik výkladů.Například vystoupení mývala v tmavých odstínech, s černým obvazem na tlamě, je interpretováno jako hledání vlastní cesty životem. Jak každý ví, mýval má zvláštní přezdívku - kloktadlo. Toto jméno získal díky své mimořádné čistotě a přesnosti. Za zmínku stojí i inteligence tohoto tvora, mývalové jsou velmi chytrá stvoření, která se snadno cvičí, rychle se učí, mnozí mají tato roztomilá stvoření jako mazlíčka.

Vzhledem k tomu, že tato zvířata jsou většinou noční zvířata, tetování mývala může také interpretovat tajemství osoby. Na základě toho lze předpokládat, že tetování s mývaly může mít dvě interpretace: na jedné straně nejroztomilejší stvoření a na druhé straně spíše tajné a plné tajemství.

Tetování s mývalem je často spojeno s jeho životním stylem, protože jsou to noční tvorové a mohou vidět ve tmě, tetování může mluvit o skrytých schopnostech člověka.

Tetování mýval
Tetování mýval

Někteří lidé věří, že obraz mývala na těle jim dává příležitost vidět tajemství druhých a to, co daná osoba skrývá.

Člověk s obrázkem mývala na těle je nejčastěji skrytá osobnost, která není nakloněna důvěře, je opatrná a pozorná k ostatním. Ne standardní kresba mývala říká o jeho majiteli, že je individuální osobou. Takoví lidé většinou nehledají snadné cesty, mají touhu vyčnívat z davu, upoutat pozornost. Ale také význam tetování mývala závisí na samotné osobě, jeho životním stylu. Lidé, kteří se raději baví v noci, hledají dobrodružství, to zdůrazňují pomocí obrazu mývala. Na první pohled velmi roztomilé a inteligentní zvířátko, ale za tímto okouzlujícím vzhledem se skrývá komplexní charakter.

Mnoho lidí nepřikládá tetování s mývalem žádný zvláštní význam, je to pro ně spíše způsob, jak si ozdobit tělo, případně vyniknout z šedé masy lidí. Obrázky mývalů se mohou velmi lišit, jedná se o mývaly ve fantasy stylu, kreslené postavičky, realistické obrázky, abstraktní. Mývalové ve stylu trash polky nebo akvarelu vypadají velmi originálně a neobyčejně. Stejně často si lidé dávají kresbu mývala na své tělo z toho důvodu, že se jim toto stvoření prostě líbí, nebo je to jejich mazlíček. Často si klienti sami vybírají, jakou interpretaci jejich tetování bude mít.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.