Tetování náramek - VeAn Czech
Náramek

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Náramek?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Náramekem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-náramek

V oblasti uměleckého tetování existuje široká škála náčrtů na různá témata.Lidé na svém těle zobrazují kresby květin, zvířat, ptáků, různých krajin, portrétů a mnoho dalšího. Také mnoho lidí rádo napodobuje různé šperky pomocí tetování, jedním z nich je náramek. Náramky nosí všichni, ženy i zástupci mužské poloviny, a tak není divu, že tetování znázorňující tento šperk je také žádané mezi ženy a může. Oblíbenost tohoto obrázku závisí také na tom, že se dá snadno schovat pod oblečení nebo pod hodinky (pokud mluvíme o tenkém náramku na zápěstí).

Tetování náramku může být velmi odlišné, různých tvarů a velikostí. Může to být jak široký náramek, tak tenký, malý náramek nebo plynule splývající do rukávu. Vše záleží na přání klienta.

Většina lidí dává přednost aplikaci náčrtu náramku na své tělo jako ozdoby, ale nezapomeňte, že každé tetování má určitý význam. Jaké označení se skrývá pod timto obrázkem a jaké typy těchto obrázků existují? O tom se dozvíte v tomto článku.

Tetování náramek

Typy náčrtů náramků

Náčrtky náramků jsou velmi žádané, není jich málo, a jsou různých typů.Nejběžnější varianty:

  • Náramek z geometrických tvarů;
  • Keltské ozdoby kombinované se vzory;
  • Ve formě korálků, řetězů, cetek;
  • Ostnatý drát;
  • Krajkové náramky, stuhy;
  • Různé nápisy;
  • Květinové a rostlinné téma.Ženy si zpravidla vybírají jemnější typy náramků: květiny, stuhy, krajky a tak dále. Náramky jsou často doplněny různými znaky, talismany, které přitahují lásku, úspěch a prosperitu.

Mužská polovina dává přednost obrazům geometrických tvarů nebo keltských vzorů, které majiteli obrazu dodávají jistotu a sílu. Mezi zástupci silnější poloviny se zřídka vyskytuje tetování pouze náramku, obvykle obraz pokračuje dále do rukávu, zobrazující rozsáhlou práci od zápěstí k rameni.

Stejná pozornost je často věnována dalším znakům v tetování náramků. Například náramek je často doplněn listy jetele, aby přilákal úspěch a prosperitu. Vyjadřují své pocity, náramky jsou často vyráběny ve tvaru srdce, což je oblíbenější mezi ženskou polovinou. Výběrem krásného nápisu s originálním fontem nejen zdůrazníte svou jedinečnost, ale také doplníte svůj individuální styl.

Tetování náramek
Tetování náramek
Tetování náramek

Vhodna místa
pro toto tetování

Tetování náramků se nejčastěji aplikuje na zápěstí, na předloktí nebo na kotník.Může to být buď obrázek jednoho šperku, nebo několik propletených náramků. Vše závisí na vašich přáních.

Náramky lze vyrobit v různých barvách: černobílé, barevné, imitující zlato, stříbro a tak dále. Mohou to být masivní široké náramky nebo jemné elegantní náramky, v závislosti na vašich preferencích.

Při výběru náčrtu náramku pro tetování nezapomeňte, že vy sami vkládáte do obrázku nejdůležitější hodnoty. Koneckonců, i přes obecně přijímaná označení, člověk sám může dát tetování na svém těle zvláštní význam, který je důležitý především pro něho.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.