tetování Neptuna - VeAn Czech
Neptun
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování Neptuna

Bůh moří a oceánů, na jehož počest byla pojmenována planeta naší sluneční soustavy.


Neptun je velmi nejednoznačný návrh tetování, který má mnoho interpretací.

Budeme se o nich bavit níže.

Neptun je starověké božstvo, král moří a oceánů. Velel všem obyvatelům vody, byl patronem každého mořského tvora. Římané ho uctívali, aby chránili své milované na námořní plavbě. Jeden z nejstarších bohů, kterému byl zasvěcen samostatný svátek, byl spojován s řeckým božstvem Poseidonem. Nejvíce ze všeho byl uctíván námořníky a dobyvateli vodních ploch jakéhokoli směru.

tetování Neptuna
tetování Neptuna
tetování Neptuna

Význam tetování Neptuna

První význam tetování zobrazujícího boha Neptuna je vodní živel.

Pro ty lidi, jejichž živlem je voda a volba padla spíše na římskou než řeckou mytologii, je takové tetování nejvhodnější. Na základě mytologie bude Neptun opatrovat nositele ve všech jeho záležitostech a činech. Stane se ochranou a podporou pro člověka, který chápe význam obrazu. Tetování je vhodné pro lidi, kteří jsou asertivní a panovační, protože význam Neptunu také spočívá v moci, síle a silné vůli.

Tetování je vhodné pro silné povahy, silného ducha a těla. Takového člověka problémy nezlomí, jen ho zocelí jako studená mořská voda a vítr do tváře námořníka. Silný člověk, který nevidí žádné překážky, bude důstojným majitelem svého tetování ve stylu starověkého božstva.

Vodní živel také implikuje spontánnost. Stejně jako moře, které bylo až do tohoto momentu pokryto zrcadlově klidnou hladinou, začíná zuřit, pěnit a zaplavovat vše kolem,tak i člověk podobného charakteru může zažívat podobné výkyvy nálad. Náhlé změny nálad jsou pro něj charakteristické a ostatním jsou již známé. Velká nepředvídatelnost dělá takového člověka zajímavým a dodává mu určité kouzlo. V tomto případě bereme v úvahu, že v tomto případě mluvíme jak o mužích, tak i o ženách.

Osoba, která odpovídá popisu takového tetování jako Neptun, se může stát vynikajícím vůdcem: vůdcem týmu sportovců, v týmu v práci, v jakékoli hře s přáteli. Má všechny vůdčí vlastnosti, přidává se k nim i vzteklost a agresivita, což je pro vůdce také charakteristické.

V návaznosti na předchozí téma dodáváme, že popisem tohoto člověka je i mužnost a výdrž. Obrázek Neptuna bude dobrou volbou pro silné osobnosti, které si snadno poradí s jakýmikoli problémy a překonávají překážky.

V jistém smyslu tetování znamená mužnost, protože jeho aplikace je charakteristická spíše pro muže. Přesto je tetování oblíbené i mezi dívkami, jelikož má opravdu mnoho výkladů a výběr vhodného významu je na samotném zákazníkovi.

Tetování může být také zobrazeno jako planeta, ale význam obecně zůstane stejný. Může to být jedna planeta nebo dokonce celá sluneční soustava, kde se Neptun dostane do popředí.

tetování Neptuna
tetování Neptuna

Návrh Neptuna a jeho
umístění na těle

Tetování zobrazující tvář boha Neptuna se nejčastěji provádí objemné s mnoha detaily.

Proto bude vyžadovat poměrně velkou plochu pokožky. Můžete zvolit ruku například předloktí. Pro dívky bude dobrým řešením holeň nebo stehno.

Na ruku si můžete dát malou práci často monochromatickou. Pokud se zákazník rozhodne vytvořit na svém těle celou kompozici, pak bude muset zvolit větší oblast: břicho, záda, bok trupu. Zde můžete přidat mořské obyvatele a dno oceánu s potopenými loděmi, poklady, truhlami, kostrami a tak dále.

Nejprve samozřejmě můžete vyobrazit pouze Neptuna, ale pokud práce zahrnuje expanzi, musíte pro ni okamžitě připravit další místo. Barvy obrazu mohou být jakékoli: azurové moře, třpyt zlatých pokladů, zrzavé vlasy mořských panen atd. Všechny detaily lze promyslet a vyobrazit přesně tak, jak je na sobě chcete vidět. Návrh tetování Neptuna si můžete vybrat na internetu složením díla z několika obrázků. Pokud hledání nevedlo k úspěšnému výsledku, musíte kontaktovat našeho tatéra. Vždy vám rádi pomůžeme s nákresem nejlepšího návrhu a jeho aplikací na pokožku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.