Tetování netopýr - VeAn Czech
Netopýr

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Netopýra?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Netopýrem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrt tetování netopýra

Oblast tetování je plná neuvěřitelných obrázků v různých směrech a stylech.Poměrně populární se stávají tetování s mystickou zápletkou, ve kterých převládají obrázky vlků, havranů, sov a dalších nočních tvorů. Jedním z populárních nočních obyvatel, kteří se často vyskytují v tetování, jsou netopýři.

Jsou to neuvěřitelně zajímaví savci, kteří mají schopnost létat. V různých dobách si různé národy vyvinuly svůj vlastní postoj k netopýrům, proto má netopýr v oblasti tetování nejednoznačné označení. V zásadě lze významy obrázků netopýra ve spodním prádle podmíněně rozdělit do dvou typů: negativní interpretace a pozitivní označení.

Tetování netopýr
Tetování netopýr
Tetování netopýr

Asociace klíčových hodnot

Vzhledem k tomu, že létající savec je nočním predátorem, je velmi časté spojení se zlými a temnými silami.V dávných dobách se lidé velmi báli netopýrů, věřilo se, že jsou jednou z forem existence upírů, kouzelníků a vlkodlaků. Savci mají zvláštní druh predátorů, kteří se živí výhradně teplokrevnými živočichy, respektive jejich krví.

Byly případy, kdy predátoři napadli lidi. Lidé se proto k nočním upírům chovali s hrůzou a obavami, protože ani samotný vzhled netopýrů v nich nevzbuzuje důvěru, ale dokonce i naopak.

Ve středověku, před příchodem křesťanského náboženství v Evropě, se věřilo, že noční predátoři mají jedinečné schopnosti. Lidé věřili, že netopýr je schopen vycítit tajemství přírody a je také schopen vstoupit do kontaktu s druhým světem. Z tohoto důvodu se netopýři často chovali jako mazlíčci pro čarodějnice a čarodějky, které často využívaly predátory v rituálech. A s příchodem křesťanského náboženství objevili přímé spojení mezi savcem a samotným ďáblem, netopýr působil jako satanské znamení a byl také modlou, která byla uctívána.

Tetování netopýr
Tetování netopýr

Kvůli různým pověrám byli netopýři vystaveni ničení.

Věřilo se, že mrtvola dravce je schopna chránit lidi před vším zlem, takže jejich těla byla často zavěšena v blízkosti domů. Na základě výše uvedených popisů jsou tetování netopýrů často spojována s temnými silami.

Ale kromě negativní stránky má dravec také mnoho pozitivních vlastností.

Například starověcí Řekové a Římané uctívali netopýry. Netopýr má totiž ve tmě ostrý zrak, navíc se dravec velmi snadno orientuje v prostoru. S pomocí těchto dovedností se mohou netopýři v noci rychle pohybovat, aniž by vlétli do různých překážek. Proto jsou tato stvoření znamením bdělosti a vhledu. Podle Homérova díla byla myš znamením posmrtného života, protože, jak Homer popsal, duše mrtvých lidí měly stejná křídla jako netopýři.

Obyvatelé Číny mají k savcům spíše pozitivní vztah. V tomto lidu znamená predátor štěstí, dlouhověkost a plodnost. Je to také znamení důstojné smrti.

Tetování netopýr
Tetování netopýr
Tetování netopýr

Označení v umění tetování

Po analýze dvou hlavních označení netopýra docházíme k závěru, že v oblasti tetování má náčrt dravce nejednoznačný význam.Označení tetování netopýra se může lišit v závislosti na postoji samotného člověka k tomuto savci. Nezapomeňte také na známého Batmana, díky kterému je tetovací skica netopýra spojena s obráncem a hrdinou.

Netopýr vypadá krásně na jakékoli části těla, často může být obraz dravce doplněn vzorem úplňku nebo webu. Náčrt netopýra je univerzální, vybírají si ho ženy i muži. Je na vás, jaké označení bude mít tetování, protože hlavní výklad do tetování vkládáte vy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.