tetování nosorožce - VeAn Czech
Nosorožec
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování nosorožce

Zvířecí tetování se již dlouhou dobu drží na vrcholu žebříčku oblíbenosti.

Silná, rychlá, hbitá a krásná zvířata jsou mezi milovníky tetování stále oblíbenější. Motiv nosorožce je ve srovnání s ostatními málo používaný. Podívejme se na jeho vlastnosti.

Nosorožec je obrovská váha a neodolatelná síla, která dokáže srazit každého protivníka. Je tak mocný, že pro něj bude opravdu těžké najít důstojného soupeře. Vezměme v potaz, že kromě hmotnosti, která se může pohybovat od 2000 do 3000 kilogramů, není o nic méně impozantní zbraní roh umístěný na přední straně. Zvíře je zároveň býložravec, jeho síla a roh jsou určeny k ochraně před predátory.

Všimněte si, že nosorožec je velmi agresivní, má špatnou povahu, není přátelský. Jen si představte, jak 2-3 tuny svalů a tuku útočí na svého soupeře rychlostí až 45 kilometrů za hodinu. To je vše, na čem záleží při interpretaci tetování zobrazující toto silné zvíře.

tetování nosorožce
tetování nosorožce
tetování nosorožce

Význam tetování nosorožců

Obrovská síla vložená do těla tohoto zvířete je pro tetování nepopiratelnou hodnotou.

Tetování znamená nemyslitelnou sílu, která vám umožní zbořit všechny překážky před vámi. Tento popis je jak o fyzické síle, tak o síle charakteru člověka. Tetování je vhodné pro kulturisty a powerliftery, kteří mohou připomínat sílu a sílu nosorožce.

Do kategorie lidí, jejichž síla převyšuje obvyklou sílu člověka, zapadají i zápasníci a zástupci různých bojových umění. Proto by bylo vhodné tetování nosorožce na těle sportovce.

Vztek a síla jsou přijatelné charakterové vlastnosti vedoucího týmu. Svou roli hraje i přítomnost agrese, jakožto popisu charakterového rysu. Pokud v sobě tedy cítíte takové rysy, bude vám nejlépe vyhovovat motiv nosorožce.

Odvaha je jedním z nejdůležitějších povahových rysů nosorožce. Tetování s jeho obrázkem volí odvážlivci, kteří se rozhodují rychle nebo i lehce spontánně. Vzhledem k tomu, že se nosorožci řídí spíše čichem, jelikož mají špatný zrak, útočí podle toho, co cítí odvážně a rozhodně.

Nosorožec je býložravec. Jeho síla je přitom tak velká, že se snadno ubrání každému protivníkovi a patří mezi nejnebezpečnější zvířata. Tetování je tedy vhodné i pro vegetariány, kteří si bez problémů udržují fyzickou sílu a vzhled.

V zásadě mohou milovníci přírody aplikovat taková díla na svá těla, aniž by přemýšleli o jeho významu. Proč by tedy mohla padnout volba na návrh nosorožce? Vzhledem k tomu, že je málo používaný, bude vás odlišovat od ostatních fanoušků tetování.

Nosorožec může být také postavou v konkrétním příběhu, pohádce, filmu nebo animáku. V tomto případě lze jeho význam interpretovat pouze jako zájem o postavu.

tetování nosorožce
tetování nosorožce

Místo pro tetování

Ve většině případů se tetování s obrázkem nosorožce aplikuje na kůži muže.

Síla a vzhled zvířete je totiž vhodnější pro mužské pohlaví. Dívky si však nosorožce vybírají také jako možnost pro tetování. Kam se hodí nejvíc? Pro dívky, pokud chtějí tetování na otevřeném místě, bude vždy vhodné aplikovat části těla nohou a paži. Na rukou můžete udělat malý obrázek, spíše siluetu. Na noze nebo břiše bude dílo vypadat skvěle již v objemné verzi.

Kluci volí ramenní partii, kde práce vypadá ještě agresivněji na svalové hmotě. Totéž platí pro nohy: v nejvíce osvalených částech těla je více místa a práce vypadá mnohem zajímavěji. Motiv nosorožce můžete nakreslit i na záda, kde je dostatek prostoru pro aplikaci dalších prvků, jako je flóra a fauna. Zvířátko můžete ozdobit různými barvami, které dodají originalitu a dílo udělají jedinečným.

Je možné znázornit dva nosorožce v šarvátce, což může být i případ reálného světa. Pro rodinu sportovců je vhodný motiv, na kterém může být odpovídající počet zvířat v jejich přirozeném prostředí a jejich velikosti a proporce budou odpovídat členům rodiny.

Zajímavě vypadá dílo, kde je nosorožec jakoby zachycen v procesu útoku na oběť. Aby byla práce ještě originálnější, můžete si vybrat neobvyklý styl tetování. Chcete-li to provést, podívejte se na příklady na internetu, a pokud jste nenašli to pravé, vždy vám rádi pomůžeme s výběrem nejlepší možnosti návrhu pro vás.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.