Tetování objektivu - VeAn Czech
Objektiv

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Objektiv?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Objektivem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování objektivu

Jedním z nejdůmyslnějších vynálezů je čočka, která je hlavní aktivní část objektivu. Umožňuje nám vidět hvězdy umístěné stovky světelných let od nás nebo mikroorganismy, které jsou příliš malé na to, abychom je viděli pouhým okem.

Samotný objektiv se skládá ze sady čoček různé tloušťky a také různých tvarů. Díky jejich pohybu můžeme získat přiblížení nebo oddálení objektu. Tato technologie se stále používá v dalekohledech, teleskopech a zaměřovačích puškách. Bez objektivu filmové kamery nebude možné sledovat váš oblíbený film a objektiv fotoaparátu vám umožní zachytit světlé okamžiky života.

Délka a průměr produktu se liší v závislosti na tom, k jakému účelu bude konkrétní objektiv sloužit. V současné době máme možnost pozorovat jak miniaturní přístroje, tak obrovské produkty pro pozorování nebeských těles na dostatečně velké vzdálenosti.

Tetování objektivu
Tetování objektivu
Tetování objektivu

Význam tetování objektivu

Dalekozrakost není vlastnost každého člověka, ale je vlastní právě tomu, kdo si vybírá motiv objektivu podle jeho významu.

Takový člověk promyslí každý krok ve svém životě, dívá se do budoucnosti a zná další postup. Jde o promyšlenost, plán pro každý okamžik, systematizaci záležitostí a kontrolu událostí v životě. Stane-li se takovému člověku něco spontánně nebo náhle, bude tímto vývojem událostí zaskočen. V jeho životě je vše pečlivě zapsáno a postupuje se v souladu se seznamem úkolů.

Zasněná povaha jedince, který si tento motiv nechal aplikovat na kůži, bude jeho hlavním rysem. Může to být umělec nebo spisovatel, básník nebo vynálezce, ale v každém případě to bude kreativní člověk. Nová díla, výtvory se snaží uchopit úhlem pohledu svého talentu. Objektivem tedy přitahuje to, co chce.

Fotografové patří do kategorie lidí, kteří dávají do věcí všechno. Proto tetování na těle fotografa, které zobrazuje objektiv, přesně demonstruje oblast jeho práce. Pokud si fotograf vytetuje tento motiv, pak s největší pravděpodobností bude návrh obsahovat nějaký model objektivu známý svou mimořádnou kvalitou přenosu.

Totéž lze říci o lidech, kteří studují vesmír. Mohou to být jak amatéři, tak vědci. Mezi nimi a vesmírem je prostředníkem právě čočka, která se nachází na druhé straně přístroje.

Tetování objektivu jsou neméně oblíbená u námořníků. Jsou to právě oni, kdo často používá dalekohled. V rukou námořníka je dalekohled jedním z nejnutnějších nástrojů, které mu umožní identifikovat blízkou loď a přistát. Tetování s obrázkem objektivu je u nich docela oblíbené.

Tetování objektivu
Tetování objektivu

Umístění tetování objektivu na tělo

Vzhledem k tomu, že návrh objektivu je ve skutečnosti podlouhlý obrázek, bude více než vhodné jej nanést na ruku.

Nejčastěji se jedná o část paže od ruky po loket, kam lze umístit práci libovolné složitosti. Pokud zvolíte ten správný styl, můžete dílo poměrně zajímavě ozdobit.

Je dobré zamyslet se, jak dílo dokončit: jaké znaky a prvky na něm mohou být. Ať už je to fotograf nebo kapitán lodi, pracovník laboratoře nebo odstřelovač, volba je na vás.

Barevné schéma se také může lišit od realismu, podle toho, který styl jste vybrali. Navíc bude snadné udělat práci zajímavou, pokud před objektiv přidáte jakýkoli předmět. Co by to mohlo být? Příroda, zvířata, planety a sluneční soustavy, hlubiny oceánů, molekuly vody nebo buňky? V každém případě tak bude práce působit uceleněji.

Dívky si vybírají podobné motivy v jemnějším a světlejším designu. Často si je umisťují na paži, dokonce i na ruce. Pro muže bude práce relevantnější v agresivním ladění, například s puškou. Motiv můžete umístit i na nohu. Existují příklady prací, kdy byl objektiv aplikován na spánkový lalok tak, že jeho přední část splývala s oční bulvou, jako by naznačovala bdělost.

Pro fanoušky retro tématu je vhodné vybrat návrh s obrázkem starého fotoaparátu, který bude pasovat k jejich stylu. Pokud nemůžete najít vhodný návrh, můžete vždy kontaktovat tatéra, který pracuje právě v tom stylu, který jste si vybrali. Tak dostanete přesně to, co chcete.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.