Tetování orchidej - VeAn Czech
Orchidej

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Orchidej?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Orchidejí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování orchideje

Orchidej je nejunikátnější, nejkrásnější, nejtajemnější a nejúžasnější květina na celém světě.

Orchidej po mnoho staletí udivuje každého svou krásou, něhou a rafinovaností. Květina získala své jméno díky bohyni Orchideji, která oplývala podle legendy mimořádnou krásou a ve všem viděla výhradně dobro a světlo. Bohyně Orchidej byla zamilovaná do boha Archieho, kterého bohové vyhnali na zem. Orchidej se za ním vydala na věčné hledání, v jehož průběhu se proměnila v krásnou květinu. Možná právě díky této legendě se tato květina neobyčejné krásy stala symbolem něčeho tajemného, ​​krásného a úžasného. Je zajímavé, že tato květina pochází z Kostariky, kde stejně jako na celém světě existuje mnoho druhů této úžasné rostliny. Orchidej má mnoho odrůd, na světě jich existuje asi 30 000. Tetování s obrázkem orchideje je mezi ženami velmi žádané, ale také stojí za zmínku, že tato květina se nachází i v mužských tetováních.

Tetování orchidej
Tetování orchidej
Tetování orchidej

Význam orchideje

U různých národů měla orchidej svůj speciální význam.

Lidé z východu připisovali tetování s obrázkem orchideje znamení luxusu, blahobytu, bohatství a nádhery.

Obyvatelé Vietnamu považovali orchidej za symbol mládí a tato květina znamenala i jarní čas, protože podle východního kalendáře, jaro přichází vždy na začátku nového roku.

Obyvatelé Číny věří, že orchidej je znakem nekonečné lásky, harmonie, ženského kouzla, neodolatelné krásy a sofistikovanosti. V Číně také věřili, že orchidej znamená samotu moudrého člověka. Jak říká Feng Shui, nezbytnou rostlinou v každém domě by měla být orchidej a nezáleží na tom, zda je květina živá nebo její obraz. V každém případě květ orchideje přitáhne do vašeho domova harmonii, teplo, štěstí a ochrání vaše vztahy.

Tetování orchidej
Tetování orchidej

Varianty designu

Tetování s obrázkem orchideje lze vyhotovit ve zcela odlišných barvách, vše závisí na preferencích klienta.

Může to být květina v jemných růžových tónech, mluvící o něze a rozechvění. Mohou to být také jasně červené květy, které symbolizují lásku. Květiny orchidejí vypadají krásně provedené v tmavých fialových tónech nebo téměř černé, takové obrázky přitahují pozornost svou úžasnou a tajemnou krásou.

Orchidej si nechávají tetovat ženy i muži. Pro ženskou polovinu znamená květ orchideje talisman, ochranu před všemi možnými problémy, nepřízní osudu, zlýma očima a jazyky. Říká se, že zobrazení květu orchideje na těle mladé dívky jí pomáhá najít milovaného člověka, tento výklad se objevil díky legendě o bohyni Orchideji. Obraz květu orchideje je také talismanem pro nevěsty, přitahuje mír a prosperitu mladé rodině. Tetování zobrazující orchidej dokonale zdůrazňuje ženskou něhu, péči, vnitřní krásu, šarm a sexualitu. Tetování orchidejí také dodává své majitelce důvěru v její krásu. Ženské obrázky jsou zpravidla provedeny v jemnějších barvách a mohou zahrnovat nějaké doplňky, jako například motýly. Hlavní místa pro umístění návrhu jsou záda,lopatka, stehno nebo žebra. Působí velmi žensky a originálně.

Muži si obrázky květiny dávají nejčastěji na ruku, přičemž je květina je vyobrazena v tmavých barvách s agresivitou. V mužském tetování může být květina zobrazena buď v jedné kopii, nebo s dalšími prvky. U mužů většinou figuruje květ orchideje jako doplněk k hlavnímu předmětu tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.