Tetování orel - VeAn Czech
Orel

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Orla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Orlem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování orla

Tetování se symbolem orla je velmi žádané již mnoho let.

Tento nádherný pták je zmíněn v mnoha legendách a mýtech, tím pádem tetování s jeho vyobrazením může mít několik různých interpretací. Od pradávna byl okřídlený dravec uctíván a bylo na něj pohlíženo s respektem. Byl považován za božské znamení; mnozí věřili, že symbol orla poskytuje ochranu. Není divu, že tento majestátný pták je velmi žádaný v tetovacím průmyslu, kde ho najdeme v mnoha různých podobách a různorodých stylistických interpretacích.

Vzory tetování orla preferují odvážní a sebevědomí muži. Tetování pro ně znamená nesmrtelnost, sílu, moc a životní energii. Obrázek je aplikován na poměrně velké části těla: záda nebo hrudník, kde se pták vyjímá v celé své kráse. Nejpreferovanějším tetováním je pták vznášející se na obloze, který představuje svobodu.

Tetování orla se často nachází i na tělech žen. Význam ženského tetování se liší od mužského. Pro ženy je tento pták znamením mateřské lásky, moudrosti a ochrany.

Kombinací významů lze obecně říci, že orel je znamením ochrany, odvahy, svobody, odhodlání, inspirace a moci.

Tetování orel
Tetování orel
Tetování orel

Výklad různých národů

V dávných dobách byl orel považován za ptáka – božstvo, patrona spravedlnosti a čisté lásky.

Často byl přirovnáván ke lvu – králi všech zvířat, na mnoha kresbách ho můžete vidět se lví hlavou. Od těch dob se význam orla prakticky nezměnil, zahrnuje ušlechtilost, silný duch, hrdost a bojovnost. Mnoho národů spojuje tohoto ptáka s vítězstvím, majestátností, duchovnem a prozíravostí. V mýtech mnoha národů je zmínka o orlech, což také dodává tetování zvláštní význam. Znamení slunce a vzduchu, božstvo, ohnivé znamení, posel a mnoho dalšího – to vše orel představuje.

Lidé v Číně spojují orla s nebojácností, silou, vytrvalostí a odvahou. Dravec sedící na skále je ztělesněním osamělého válečníka a pták sedící na borovici symbolizuje dobré zdraví a dlouhověkost.

Ve starém Římě znamenal orel, který se vznášel na obloze, vojenský úspěch.

V křesťanství je orel interpretován jako upřímnost, čistota duše a lidská víra.

Mezi Sarmaty orel ztělesňoval válečníka rychlého jako blesk.

Severoameričtí indiáni tohoto majestátného ptáka uctívali. Jeho peří často nosili na hlavě, ale ne všichni, ale jen vybraní jedinci. Orel byl vnímán jako talisman, který může chránit před zlými silami. Existuje také názor, že jeho obraz na těle dává majiteli sílu, odvahu a statečnost.

V Norsku je pták ztělesněním moudrosti.

Tetování orel
Tetování orel

Varianty tetování

Obrázek může také kombinovat několik stylů, které dodají tetování zvláštní osobitost.

Mnoho lidí tvrdí, že tetování orla pomáhá svému majiteli dosáhnout v životě víc, dává sílu a důvěru.

Existuje velké množství možností, jak provést tetování s orlem. Významnou roli hraje póza, ve které je pták zobrazen. Sedící pták vypovídá o odhodlání a připravenosti člověka na změnu. Vznášející se orel vypráví o svém majiteli, že člověk je zvyklý jít si za svým a dosáhnout svých cílů. Pokud je v zobáku orla zobrazen had, znamená to, že dobro porazilo zlo.

Tetování orla může být provedeno v různých požadovaných stylech: Realismus, Akvarel, Linework, Geometrie atd

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.