Oriental

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Orientální styl?

Získejte slevu na jakýkoli tetování orientálního stylu

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy orientálního tetování

V 21. století se stalo poměrně běžným vyjádřit svou individualitu ozdobením svého těla tetováním.

Tatéři z celého světa zlepšují své dovednosti, aby mohli nabídnout nové styly tetování těm, kteří to žádají.

V současné době existuje poměrně mnoho různých žánrů tetování, které jsou mezi mladými lidmi populární. Jedním z těchto stylů je orientální. Jedná se o poměrně starou, ale neméně populární, techniku ​​tetování. Jak se říká, klasika je věčná.

Orientální tetování odráží východní kulturu. Tento styl se poprvé objevil v Japonsku v 18. století a své příznivce si našel mezi samuraji. Po pouhých několika letech však neztratil svůj význam a je velmi žádaný nejen na východě, ale i na západě.

Lidé západního světa se snaží co nejlépe poznat tajemný východ a získat alespoň jeho kousek pomocí tetování.

Tetování Oriental
Tetování Oriental
Tetování Oriental

Populární návrhy
orientálního stylu

Kresby v orientálním žánru bývají barevné a originální, ale jejich provedení není tak snadné.

Ne každý tatér bude schopen vytvořit tetování v tomto žánru. Díky tomu je orientální styl mezi příznivci tetování ještě cennější. Nejoblíbenějšími motivy žánru jsou samozřejmě známé symboly východu: lotos, sakura, gejša, drak, tygr atd. Každé tetování má mnoho významů, takže si každý může najít design podle svého vkusu.

  • Lidé si často na tělo nechávají vytetovat obrázek pivoňky. V orientálním stylu je květina obvykle zobrazována červenou barvou. Motiv je vhodný pro muže i ženy a symbolizuje štěstí, úspěch a lásku.
  • Velmi oblíbené je také lotosové tetování. Pro dívky znamená půvab, křehkost, krásu a harmonii. Pro muže symbolizuje lotos odvahu, vytrvalost a sílu.
  • Snad nejklasičtějším designem pro orientální žánr je obraz tygra. Tetuje se ve velkých velikostech, většinou na rameno nebo celá záda. Osoba s takovým tetováním se vyznačuje zvláštní odvahou, ctí a odhodláním. Obraz tygra také přinese svému nositeli odvahu, bohatství a úspěch.
  • Další klasikou žánru je tetování gejši. Gejši jsou již dlouho symbolem Japonska a nesou v sobě křehkost, eleganci, ladnost, krásu i zručnost. Tetování s kresbami gejš se nejčastěji tetuje dívkám, které se snaží podobat těmto světlým kráskám Východu.
  • Gejši jsou často zobrazovány s deštníky nebo vějíři v rukou, aby vyjádřily veškerou krásu dívek, protože gejša sama vytvářela umění. Další verzí designu je gejša s holými rameny. Nositelka takového tetování se snaží zdůraznit svou sexualitu.
  • Poslední kresba, o které chceme mluvit, je obrázek sakury. Sakura je skutečně oficiálním symbolem Japonska. Tyto květiny v sobě skrývají eleganci a lehkost. Sakura symbolizuje krásu a ženskost, pokud je design určen pro ženu. Pro muže větev sakury znamená mužnost a vůli. Tetování s tímto designem také připomíná pomíjivost života a potřebu užívat si každý den.


Orientální styl je velmi neobvyklý, barevný a efektní. Výběrem tetování v tomto stylu rozhodně nezůstanete bez povšimnutí

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS