Ornamentál

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Ornamentál?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ornamentem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy ornamentálního tetování

Umělecké tetování je populární již mnoho let.

Muži i ženy různých věkových skupin preferují zdobení svého těla různými vzory. Tetovací průmysl je plný mnoha trendů a stylů tetování, každý si může vybrat tetování podle svého. Mezi mnoha žánry je jedním z nejoblíbenějších Ornamentální styl.

Ornamentální návrhy tetování jsou univerzální, to znamená, že jsou oblíbené mezi muži a ženami. Ornamentální tetování je založeno na různých obrazcích a hladkých liniích. Každý znak nese určitý význam, o kterém se dozvíte v tomto článku.

Tetování Ornamentál
Tetování Ornamentál
Tetování Ornamentál

Vlastnosti ornamentálního tetování

Ornamentální tetování obsahuje mnoho prvků v podobě vln, spirál, rostlin, geometrických tvarů a smyček.

Každý prvek má svůj vlastní výklad, například kruh je sluneční znamení a spirála představuje pohyb.

Hlavním rysem ornamentu je symetrie. Všechny linie, tvary, vzory, ohyby jsou umístěny symetricky, vizuálně připomínají řezbářství.

Motivy tetování mohou být různé. V jednom tetování můžete kombinovat více motivů, například spojit květinové a geometrické motivy nebo zkombinovat geometrii s obrázky ptáků nebo zvířat. V Ornamentálním stylu se také často vyskytuje mořské téma.

Tetování Ornamentál
Tetování Ornamentál

Významy ornamentálního tetování

Tetování v Ornamentálním stylu často působí jako talisman.

Předpokládá se, že tato tetování chrání svého nositele před zlem a negativitou a také mu přitahují štěstí. Ornamentální tetování obsahuje poměrně silnou energii.

V dávných dobách mohli podobné kresby na těle nosit pouze vůdci nebo pohanští kněží. Velký válečník byl jedním z těch, kdo směl ozdobit své tělo takovým obrazem. Co se týče žen, tetování mohla nosit pouze kněžka, pro ostatní byly kresby na tělo zakázány. Dnes si každý podle libosti může své tělo ozdobit tetováním v Ornamentálním stylu.

Tetování Ornamentál
Tetování Ornamentál
Tetování Ornamentál

Na jaké části těla vytetovat ornamentální tetování

Ornamentální tetování se aplikuje černým pigmentem, bez použití jiných barev.


Díky tomu vypadá obraz na těle kontrastně, jasně a působivě.

V tomto stylu neexistují žádná zvláštní omezení velikosti tetování nebo místa pro jeho aplikaci. Vše záleží na zvoleném obrázku. Tetování v tomto stylu vypadá dobře na jakékoli části těla: na zádech, břiše, hrudníku, pažích, krku atd. Tímto stylem si můžete ozdobit celou paži a vytvořit tak rukáv.

Pokud se sami nemůžete rozhodnout pro vhodné místo pro ornamentální tetování, poraďte se s odborníkem. Tatér vám řekne, na které části těla bude tetování vypadat nejpůsobivěji.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS