Tetování osel - VeAn Czech
Osel

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Osla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Oslem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování osla

Které zvíře by vypadalo dobře jako tetování na vaší kůži?

Abyste si vybrali ten nejlepší návrh právě pro vás, měli byste zjistit význam tetování, které se vám líbí. Dnes se podíváme na tetování osla a jeho výklad.

Oslík je zvíře, které se často používá k přepravě těžkých nákladů ve vesnicích a městech, kam ruka pokroku ještě nedosáhla. V dávných dobách byl osel v mnoha vesnicích nepostradatelný, protože umožňoval rychle dodávat produkty na trh, věci, jídlo i samotného člověka doprovázejícího náklad. Vzhledem k tomu, že osel není tak velký a jeho síla je docela znatelná, stal se osel stálým společníkem obchodníků a trhovců.

Tetování osel
Tetování osel
Tetování osel

Výklad tetování osla

Osel jako tetování znamená charakter člověka, nebo spíše tvrdou práci a asertivitu.

Takový člověk se nebojí obtíží, je si jistý sám sebou a dosahuje svých cílů. Od starověku byl samotnému zvířeti připisován tento význam, takže člověk, který nosí na kůži tetování osla, oplývá stejnými rysy. Jde o osobu, která jde pomalu, ale sebevědomě ke svému cíli, nese tíhu problémů, práce a dalších záležitostí, ale je neotřesitelná a vytrvalá.

Význam v křesťanském světě odpovídá samotnému Ježíši Kristu, s nímž je osel vytváří paralelu. Pokud se považujete za věřícího, pak takové znamení zdůrazní čistotu a integritu vašich myšlenek, sebevědomí a dodá sílu ducha.

Tetování osel
Tetování osel

Tetování osla se může stát zajímavým řešením pro fanouška konkrétního díla.


Může jít o knihu, film nebo dokonce pohádku, jako například Dobrodružství Medvídka Pú, kde vystupuje postava osla. V tomto příběhu je to smutný, tichý a klidný přítel, ale především věrný a oddaný. V takovém případě se zákazník může v této postavě vidět na základě jejích charakterových vlastností a také některých momentů původního příběhu. Navíc může jednoduše jít o fanouška animovaného filmu a osel bude v tomto případě jednoduše oblíbenou postavou příběhu.

Z jiných významů vyplývá, že u mnoha národností osel znamená trpělivost, plodnost, hloupost a tvrdohlavost. Pro Egypťany znamenal osel inertní sílu, zlo. Řekové k významu osla přidávali bezohlednou vášeň, lenost a zahálku. Židé považovali osla za znak svéhlavosti: soudci, králové a proroci jezdili na bílém oslu. Číňané považují osla za symbol hlouposti. Navíc v některých mytologiích osel zosobňuje sílu, která se staví proti zlu a představuje čistotu.

Každý význam je součástí určité národnosti, ať už zákazník do díla vloží jakoukoli podstatu – výklad bude dávat smysl.

Tetování osel
Tetování osel
Tetování osel

Kde je nejlepší umístit tetování osla?

Toto tetování se často aplikuje na otevřené oblasti těla, ale oblíbené zůstávají také uzavřené oblasti.

Pokud chce zákazník například ukázat práci na nápadném místě, můžete zvážit ruku nebo část paže od ruky k lokti. Práci lze provést v realismu nebo přenést určitý obrázek z animáku nebo filmu. Návrh může být vsazen do různých témat, obrázek lze vzít jako určitý rám jednoho nebo druhého obrázku.

Pokud je samotný osel zastoupen ve venkovském prostředí, můžete k dílu přidat vozík, venkovský dům, kukuřičné pole, flóru a faunu. Zde můžete také přemýšlet o denní době a počasí. Některé aspekty práce mohou odrážet vaše osobní myšlenky: zvíře může být šťastné nebo nešťastné, nést náklad nebo volné. Pokud se jedná o postavu Medvídka Pú nebo Shreka, lze přidat další hrdiny z těchto příběhů.

Pokud jde o barevné podání, osel je často zobrazován monochromaticky, navzdory oblasti těla, ve které se bude nacházet. Zákazník si sám může vybrat libovolnou paletu, aby bylo jeho dílo jedinečné. Můžete zvážit i nestandardní barvy, přidat další znaky a udělat obrázek živý a bohatý.

Tetování osla je vhodné pro ženy i muže. Podle toho, jaký význam je dílu přikládán, bude mít úspěch na kůži zákazníka jakéhokoli pohlaví. Může to být jen hlava osla, celé zvíře, obraz s mnoha prvky. Ten bude vypadat dobře na té části těla, kde je velká plocha pro aplikaci tetování tohoto typu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.