Tetování palmy - VeAn Czech
Palmy

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Palmu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Palmou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování palmy

Od starověku si tetování palmy nechávali provádět pouze muži. Dnes je ale velmi často k vidění i na ženských tělech.

Je zajímavé, že historie tetování palmy a palmových ratolestí byla odedávna charakteristická pouze pro námořníky, kteří cestovali do různých zemí světa. Symbolizovala pro ně svobodu, bezstarostnost a ducha dobrodružství. Muži těmito tetováními dávali najevo svou důležitost a bohatství, čímž zvyšovali svou autoritu.

V dnešní době jsou palmová tetování považována za velmi pozitivní obrázek pro muže i ženy. V každém případě asociace, které si většina lidí spojuje s tímto tetováním, jsou moře, písečné pláže, exotické země nebo jen vzpomínky na příjemné chvíle.

Tetování palmy
Tetování palmy
Tetování palmy

Výklad návrhu palmy

Jaký je význam tohoto tetování?

Tetování palmy má různé významy. Ty nejzákladnější, které lze vyzdvihnout, jsou:

  • Veselí;
  • Bezstarostnost;
  • Radost ze života;
  • Romantika;
  • Upřímnost k sobě i k ostatním lidem.Tento strom představuje nesmrtelný život, obraz ráje, míru, dlouhověkosti a také znovuzrození. Často se proto zobrazuje ve spojení s ptákem Phoenix, což dává tetování ještě hlubší význam.

Tetování palmy
Tetování palmy

Význam tetování palmy

Pro ženy jsou plody tohoto stromu symbolem plodnosti a ženskosti.

Muži tímto způsobem nejčastěji zdůrazňují ducha svobody, nekonečnou mužskou energii a sílu, stejně jako odvahu a asertivitu. Motiv také vypovídá o touze být vítězem a nebojácnosti.

Tetování palmy
Tetování palmy
Tetování palmy

Co je na tomto tetování specifické?

Existuje mnoho významů tetování palmy. Výklad je různý, každý si ten správný význam najde sám. Ty hlavní jsou:

  • Dlouhověkost;
  • Mír;
  • Nesmrtelnost;
  • Bezstarostnost;
  • Vítězství.
Velmi často můžete najít tetování palmové ratolesti na různých částech těla, protože symbolizuje vítězství nebo slávu. Nejběžnější jsou ale tetování se dvěma nebo více palmami, protože symbolizují vykoupení od hříchů a očištění od negativity. Existuje názor, že tyto kresby mají velmi příznivý vliv na náladu a chování člověka.

Pokud návrh s palmou zahrnuje kokosy nebo datle, takové tetování naznačuje, že daná osoba je dobrým mužem pro rodinu, přičemž děti pro něj budou vždy na prvním místě. Velký zájem je o tetování palmy v kombinaci s písečnou pláží nebo exotickými ptáky. Podobný obrázek přináší spoustu pozitivních emocí. Nicméně tetování palmy v sobě nenese negativitu, ale spíše jen pozitivní energii.

Předpokládá se, že palmové tetování může dokonce sloužit jako talisman proti selhání a problémům.

Tetování palmy
Tetování palmy
Místa pro tetování

Vše záleží na vaší fantazii a přání.

Důležité je si také vybrat měřítko, ve kterém chcete tetování vidět. Pokud je tetování střední velikosti, bude vypadat dobře na rameni, spodní části zad, lopatky, hrudníku nebo boku. Pokud je design miniaturní, pak by bylo lepší nechat si tetovat palmu na prstech, zápěstí nebo holeni. Pokud chcete vybraný design zobrazit ve velkých velikostech, pak jsou ideální záda. Bude to živý obraz bez ohledu na barvu. Zdůrazníte tak svou svobodu a lehkost. Vše záleží na vašich preferencích. Tetování vypadá krásně jak v černé a bílé, tak v jasných barvách.

Díky kráse zobrazeného symbolu si můžete vybrat návrh, aniž byste mu přikládali jakýkoli smyslový význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.