Tetování pampelišky - VeAn Czech
Pampeliška

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pampelišku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pampeliškou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování pampelišky

Milovníci květin si pro tetování často vybírají motiv pampelišky.

Tato jemná a velmi křehká květina je plná skrytých významů, jedním z nich je přirozená krása. Tyto květiny mají opravdu neuvěřitelné rysy, které mohou o svém nositeli hodně prozradit. Ačkoli se má za to, že obrázek pampelišky je většinou vhodný pro ženy, tento vzor lze nalézt i u mužských tetování. Před výběrem tetování se mnozí začnou zajímat o to, co ta či ona kresba znamená, odpověď obvykle hledají na internetu. Co tedy znamená tetování pampelišky?

Tetování pampelišky
Tetování pampelišky
Tetování pampelišky

Význam pampelišky

  • Nejčastějším významem této křehké květiny je houževnatost. Tato interpretace je způsobena skutečností, že tato květina je plevel a může růst i na těch nejneuvěřitelnějších místech. Toto odhodlání květiny k životu je pro mnohé důvodem pro tetování pampelišky.
  • Dalším velmi světlým významem tetování pampelišky je slunce, štěstí a pocit radosti. Právě tuto interpretaci má tetování pampelišky díky svému vzhledu. Pampeliška je totiž nejprve žlutý květ, jehož tvar připomíná slunce. Pro tetování s touto interpretací je obvykle zobrazena žlutá květina. Nositelé takového tetování jsou radostní a veselí lidé.
  • Znovuzrození, duchovní obnova, cykličnost života. Takové významy jsou připisovány motivu pampelišky, ze které její semena odlétají. Podobné návrhy jsou naplněny lehkostí, něhou a úžasem. Majitelé takových tetování jsou obvykle romantičtí a melancholičtí lidé. Motiv může být proveden jak barevně, tak černobíle.
  • Nejoblíbenějším obrázkem je kresba pampelišky, ze které se místo semínek rozlétají ptáčci. Vzhledem k tomu, že na obrázku jsou ptáci, je tento obrázek interpretován jako láska ke svobodě a nezávislosti. Takové tetování bude vypadat velmi krásně na místech s velkou plochou, na kterých bude motiv jasně ukazovat veškerou svou podstatu a krásu. Můžeme vybrat záda, lopatky nebo předloktí.
  • Pánská tetování s obrázkem této květiny odrážejí směřování k cíli a schopnost prolomit jakékoli překážky. Majitelé takových tetování jsou obvykle tvrdohlaví, vytrvalí, vždy dosahují svých cílů. Jsou obdařeni tvrdošíjným charakterem a vytrvalostí. Návrhy pampelišek pro muže se výrazně liší od ženských motivů. Obsahují především tmavé tóny, samotný obraz může být proveden v agresivnějším stylu.
  • Význam ženských tetování pampelišek s létajícími ptáky hovoří o svobodě, cudnosti, romantických pocitech. U žen vypadá motiv jemněji a bojácnějí, někdy jasně a hravě. Vše závisí na druhu pampelišky, samotná květina je obvykle vyobrazena v jasných, šťavnatých tónech jemných, teplých barev. I mezi ženami je mnoho těch, které dávají přednost použití černobílých motivů. Dívky si pro takový obrázek vybírají hlavně oblast lopatek nebo zad.


Pro dosažení maximální realističnosti jsou použity standardní barevné odstíny. Pro ty, kteří chtějí vyčnívat ze svého okolí, je vhodné použít jakékoli barevné schéma, které se vám líbí. Kromě velkých ploch jsou pro motiv vybrány různé části těla, vše závisí na preferencích klienta. Obraz bude vypadat stejně zajímavě na noze, paži, zápěstí nebo žebru. Lze použít jakékoli barevné schéma, další prvky (nápis, ptáky, motýly) a mnoho dalšího.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.