Tetování panda - VeAn Czech
Panda

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pandu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pandou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pandy

Všichni známe jeden z nejroztomilejších a nejlaskavějších druhů medvědů jménem panda.

Dalším jejím zajímavým názvem je bambusový medvěd. Panda je tak roztomilé a laskavé zvířátko, že v lidech vyvolává nesmírně optimistické myšlenky a emoce. Pandu lze nazvat globálním trendem, protože s její podobou se vyrábí mnoho hraček, komiksů, pohlednic a dokonce i šperků. Obrázek tohoto dobromyslného medvěda lze často najít na oblečení, taškách a dalších věcech. Stranou nezůstává ani sféra uměleckého tetování, tetování s obrázkem pandy jsou mimořádně oblíbená. Tyto návrhy preferují ženy i muži, liší se pouze způsob provedení kresby.

Tetování panda
Tetování panda
Tetování panda

Co znamená tetování pandy

Panda je dobromyslné a velmi hravé zvíře, tetování s jeho podobou si vybírají radostní lidé, kteří jsou optimističtí, mírumilovní, veselí a příjemně se s nimi komunikuje.

Často mají zasněnou povahu, milují klid a jsou trochu naivní. Obraz pandy dokonale zdůrazňuje jejich optimismus a lásku k životu.

Vzhledem k tomu, že panda je ohroženým druhem medvěda, je chráněna Fondem na ochranu přírody a právě jejich symbolem je i podoba tohoto medvěda. Mnoho lidí si pro tetování vybírá obrázek pandy, konkrétně znak nadace, aby tak ukázali svou lásku ke zvířatům a upozornili lidi, aby je chránili. Lidé, kteří zastávají čistou ekologii, si také rádi často vybírají obrázek pandy.

I vegetariáni často volí tetování pandy, protože jak víte, pandy jedí výhradně potravu rostlinného původu.

Obraz pandy také symbolizuje lásku ke světu a pevnému přátelství a dobrým vztahům. Protože v dávných dobách bylo v Číně zvykem darovat divoká zvířata na znamení dobrých vztahů.

Mnoho lidí si obrázek pandy pro zdobení těla volí za účelem nostalgie po bezstarostném dětství. Obraz dokonale doplňují různé prvky: například lotosový květ, bambus nebo hieroglyfy.

Tetování panda
Tetování panda

Mužské tetování

Návrh pandy začal získávat největší popularitu s příchodem animovaného filmu Kung Fu Panda, ve kterém laskavé a milé zvíře hrálo statečnou a ušlechtilou roli válečníka.

Tetování zobrazující hrdinu této pohádky má také svůj vlastní výklad. Tento obrázek je symbolem odvahy, statečnosti, vynalézavosti, laskavosti a přátelství. Obraz známého hrdiny Kung Fu Panda je často zobrazován v humorném stylu, zdůrazňujícím vytříbenost humoru majitele tetování. Odvahu a statečnost naznačuje vyobrazení pandy ve strnulejších a mužnějších obrysech. V tomto případě je obrázek vytetován tmavými tóny a panda má zcela vážnou mimiku. Mezi muži jsou oblíbená i tetování, která zobrazují pandu v útoku nebo s bojovým řevem. Tento obrázek ukazuje skryté charakterové rysy majitele tetování. Navenek je to klidný a mírumilovný člověk, ale v případě potřeby si dokáže stát za svým a hájit své zájmy.

Tetování panda
Tetování panda
Tetování panda

Ženské tetování pandy

Ženy dávají přednost tetování malého obrázku, na kterém panda vypadá spíše jako plyšový medvěd.

Panda může být zobrazena buď spící, nebo s různými květinami, zdobená mašlemi, srdíčky a tak dále. Tyto malé prvky zdůrazňují laskavost, něhu a krásu majitelky tetování. U žen můžeme také často vidět tetování pandy s křídly, které má interpretaci lehkosti, stavu beztíže a lásky k životu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.