Tetování pantera - VeAn Czech
Pantera

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pantera?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Panterem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pantera

Panter je majestátné zvíře, plné ladnosti, ušlechtilosti, neuvěřitelné síly a rychlosti.

Panteři jsou vždy krásní, půvabní, sebejistí sami sebou a svými schopnostmi. Není divu, že tetování pantera jsou extrémně populární. Toto tetování nese řadu symbolů, z nichž nejzákladnější je znak moci, síly, majestátné krásy, mazanosti a odhodlání. Tetování pantera se zpravidla vyskytuje častěji na ženském těle, protože panter je i obdivuhodná matka, která za každou cenu ochrání svou rodinu.

Tetování pantera
Tetování pantera
Tetování pantera

Výklad různých národů

Na tělech indiánů se obraz pantera objevil poprvé.

Věřilo se, že panter je moudré zvíře a vynikající stratég. Vytetováním pantera na tělo indiáni věřili, že je kresba obdařila stejnými schopnostmi. Od starověku se panteři rozdělovali na dva typy: černé a žluté, druhý typ zahrnoval jaguáry a leopardy. Zvíře se žlutou barvou bylo spojeno se sluncem, zatímco černá barva pantera byla spojena s nočními silami Měsíce. Zvláštní vztah měli indiáni k leopardovi. Toto zvíře působilo jako znamení pořádku a chladnokrevné monstrum. V kmeni Mayů byli jaguáři uctívanými zvířaty, jejich kůže často nosili velcí vůdci a moudří šamani. Za zmínku také stojí, že jaguár se často objevoval v kmenových jménech.

Obyvatelé starověké Číny zacházeli s pantery mimořádně opatrně. Pantera vždy spojovali s nebezpečím, krutostí a podlostí.

V Evropě a Asii panter vystupoval jako ochránce lidí a zachraňoval je před draky.

V různých národech byl panter často spojován s personifikací ženy, plné nezávislosti, elegance a nebezpečné krásy.

Kněží starověkého Egypta nosili kůži panterů.

Podle mytologie starověkého Řecka to byl panter, který byl společníkem Dionýsa (boha vína).

Afričané pantera uctívali a na jeho počest stavěli totemy. Pro Afričany byl panter znamením laskavosti, ochrany a spravedlnosti.

Tetování pantera
Tetování pantera

Význam pantera v oblasti tetování

Panter je univerzální tetování.

Tento obrázek si stejně často vybírají ženy i muži. Obraz této divoké kočky si zpravidla vybírají sebevědomí, silní, odhodlaní a cílevědomí jedinci. Tetování pantera má několik interpretací, jejichž význam se liší v závislosti na způsobu, jak je kočka nakreslena.

Slídící divoká kočka představuje pomíjivost života. Tento obrázek naznačuje, že život je plný nepředvídatelných situací a musíte být extrémně opatrní a dělat moudrá rozhodnutí.

Panter cenící zuby. Označuje agresi, odhodlání, odvahu a neuvěřitelnou sílu.

Panter skákající. Tento obrázek naznačuje, že majitel tetování je připraven kdykoli bránit sebe, své blízké a své zájmy.

Panter před skokem (v pohotovosti). Nese stejný význam jako předchozí tetování. Tento obrázek vypovídá také o obratnosti, odhodlání a nebezpečné kráse.

Panter je obvykle zobrazen v realistickém stylu, který zachycuje veškerou sílu a krásu tohoto neuvěřitelného zvířete. Pro tetování se zpravidla vybírají velké oblasti těla: záda, ramena, hrudník nebo břicho. Různí lidé mají své vlastní asociace s obrazem pantera. Jedna kategorie lidí spojuje tetování pantera s odvahou, grácií, krásou, ochranou a silou. Jiná kategorie lidí spojuje pantery se vztekem, agresí, krutostí a sobectvím. V každém případě tetování pantera zdůrazňuje rozumové schopnosti člověka, jeho vůdčí vlastnosti, víru v sama sebe a svou sílu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.