Tetování peří - VeAn Czech
Peří
Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování peří

Tetování peří vypadá vždy velmi originálně a zajímavě.

Tyto obrázky jsou oblíbené jak mezi ženami, tak mezi muži. Každý z nich dává peří svůj zvláštní význam, pro ženy obvykle symbolizuje lehkost, něhu a svobodu, zatímco pro muže je to symbol odvahy, statečnosti, odhodlání a síly.

Tetování peří
Tetování peří
Tetování peří

Historické údaje

Staré indiánské kmeny začaly na svá těla aplikovat obrázky peří jako první. Indiáni věřili, že jim peří dodává sílu, odvahu a sebevědomí, propůjčuje nesmrtelnost a spojuje je se starověkými duchy.

Aby jedinec mohl nosit peří, musel nejprve ukázat, že je toho skutečně hoden, jelikož peří nosili pouze starší, šamani, vůdci a velcí válečníci. Tetování s obrázkem peří měli pouze ti válečníci, kteří prokázali svou udatnost, odvahu a sílu. Indiáni používali hlavně orlí peří, protože orel byl ztělesněním moci, síly a nebojácnosti. Různé národy používaly různé ptačí peří a každý měl svůj vlastní výklad. Vezměte si například paví pero. Mezi starověkými Řeky poukazovalo na ušlechtilost a znamenalo, že člověk patří do vysoké společnosti. Jeho význam byl podobný mezi obyvateli Číny, pro které také symbolizovalo vysoce důstojnou osobu. Pírko sloužilo také jako symbol vzácné krásy. Egypťané spojovali paví pera s božskými znameními. Křesťané spojovali paví pero se znovuzrozením, protože tento pták má neodmyslitelnou vlastnost měnit své opeření. Buddhisté spojovali takové pírko s ostražitostí a bdělostí a bylo také symbolem soucitu.

Tetování peří
Tetování peří

Co přesně peří znamená

Tetování peří existuje ve dvou typech: v indiánském stylu a obrázky různorodých pírek různých ptáků.

Na různých částech těla může být vytetováno jedno pírko libovolného preferovaného ptáka (sovy, vlaštovky, orla, ohniváka atd.). Obrázek může být v široké škále barev. Může být zobrazeno buď klasické pírko v černobílém provedení, nebo různá pírka v jasných odstínech. Stojí za zmínku, že barva peří má také svůj speciální význam.

  • Červené peříčko. Přitahuje štěstí, zisk, vítězství. Mluví také o lidské lásce a vášni.
  • Oranžové nebo žluté peří. Ukazuje na jedinečnost člověka, mluví o jeho vysokých duševních schopnostech.
  • Pírko ptáka Ohniváka. Ukazuje, že člověk je kreativní povahy, má talent a určitou tajemnost. Je také symbolem krásy a elegance.
  • Paví pero. Ukazuje, že člověk patří do vyšší společnosti, také vypovídá o tom, že člověk má sklony ke kreativitě.
  • Obrázek rozděleného pírka. Obvykle se používá na památku někoho, kdo zemřel.
  • Peří krásného ptáka Fénixe představuje symbol nesmrtelnosti a znovuzrození.
  • Kombinace pírka s ptákem ukazuje, že člověk miluje svobodu a usiluje o nezávislost.Tetování peří lze vytvořit v široké škále stylů, technik a barevných odstínů s různými doplňky. Pro ženy peří zprostředkovává především význam lehkosti a něhy. Peří může ale také demonstrovat jasnou a kontrastní krásu, vše závisí na zvolené barvě a designu. Muži používají peří, aby zdůraznili svou odvahu, sebevědomí, ducha bojovníka a ochránce. Důležité je, aby majitel sám přiřadil hlavní význam svému tetování peří. Pro někoho tento obrázek slouží jako talisman, jinému připomíná důležitou událost nebo osobu, pro někoho je to prostě krásný obrázek na těle.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.