Tetování pistole - VeAn Czech
Pistole

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pistole?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pistolí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pistole

Oblast uměleckého tetování je aktuálně nejoblíbenější službou.

Zdobení těl pomocí různých obrázků je považováno za velmi módní. Tímto způsobem člověk podtrhuje svůj styl, svou individualitu, nebo ho jednoduše baví zdobit své tělo. V tetovacím průmyslu najdeme nepřeberné množství návrhů tetování různých směrů, témat a technik provedení.

Pokud mluvíme o univerzálnosti tetování, existují obrázky pro ženy (ve kterých převládají teplé barvy, květinové motivy atd.) i tetování pro muže (liší se v tmavých tónech, agresivitě, brutalitě). Existují ale i univerzální motivy, které vypadají dobře na mužském i ženském těle. Jedním z univerzálních návrhů, který je mezi lidmi oběma pohlavími velmi žádaný, je motiv pistole.

Tetování pistole vypadá velmi působivě a originálně, kromě toho má toto tetování mnoho zvláštních významů. O jakých významech je řeč, se dozvíte v našem článku.

Tetování pistole
Tetování pistole
Tetování pistole

Význam pistole v tetování

  • Návrh tetování pistole obecně vyjadřuje chuligánskou povahu, osvobození, nebojácnost, sebevědomí a nebezpečí. Tento motiv také vyjadřuje drzost a nezávislost.
  • Dvě zkřížené pistole přinášejí atmosféru Divokého západu. Toto tetování znamená připravenost k rozhodné akci, odvahu a nebojácnost.
  • Pistole v tetování působí také jako ochrana na emocionální úrovni, člověk se pak cítí jistější, nebere si nic osobně a nenechá se vyprovokovat.
  • Tetování s obrázkem pistole lze často nalézt na tělech lidí, kteří se účastnili vojenských aktivit a vědí, jak zacházet se zbraněmi. V takovém případě tetování připomíná člověku těžké časy a poskytuje mu naději na dobrou a pozitivní budoucnost.
  • Pistole v uměleckém tetování znamená svobodu a hravost, ale zároveň vážnost záměrů.Přesný význam závisí na mnoha faktorech: ději tetování, kontextu a dalších detailech.

Tetování pistole
Tetování pistole

Varianty designu

Pistole v tetování se nejčastěji zobrazuje ve stylu realismu, i když se často vyskytují i verze ve stylu animovaného filmu.

Muži si vybírají realistický motiv zbraně, která vypadá tak jako ve skutečnosti. V dámských verzích může být pistole tetována v pestrých barvách, doplněná různými květinami, například růžemi.

Pokud se zaměříme na vhodnou oblast pro aplikaci tetování pistole, pak v reálném životě nejlepší místa pro nošení zbraní jsou: v pase nebo (v ženské verzi) na stehně. Pokud tetování obsahuje kromě zbraně další prvky, může se vytetovat na libovolné preferované oblasti: na zádech, břiše, paži, hrudi atd.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.