Tetování pitbull - VeAn Czech
Pitbull

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pitbull?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pitbullem.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pitbula

Tetování pitbula má nejednoznačný význam.

Na jedné straně oplývá toto plemeno agresivitou a vztekem. Při špatném výcviku může pes představovat vážné nebezpečí i pro svého majitele. Na druhou stranu je pes přítel a ochránce člověka. Lidé si rádi tetují různé výjevy, ke kterým mají vztah, obrázek pitbulteriéra není výjimkou.

Návrh tetování pitbula může nést vřelé pocity k tomuto plemeni psa. Lidé si často nechávají na tělo vytetovat obrázek psa, aby zvěčnili svého milovaného mazlíčka. V tomto případě to může být realistický portrét čtyřnohého přítele, abstraktní obraz psa, nebo tetování v jakémkoli preferovaném stylu provedení. Pokud jsou vedle obrázku psa dvě data, s největší pravděpodobností tak majitel zvěčnil vzpomínku na svého zesnulého přítele.

Kromě předchozího významu, tetování se psem tohoto plemene nevypovídá o samotném psovi, ale o jeho charakterových vlastnostech. Jednou z populárních interpretací tetování pitbula je nebezpečí a výbušná povaha majitele tetování. Při dobré výchově je pes svému majiteli výborným ochráncem a přítelem, ale i přesto je plemeno velmi často spojováno s agresivitou. Výběrem tohoto obrázku pro tetování člověk demonstruje celému světu svou agresi, hněv, krutost a nemilosrdnost.

Neměli bychom zapomínat, že význam tetování závisí na jeho samotném provedení. Pokud je pes zobrazen v klidu na pozadí květin nebo trávy, pak takový motiv hovoří o lásce ke zvířeti. Pokud je pes zobrazen agresivním způsobem, cenící zuby nebo s krutým pohledem – takový motiv hovoří o nebezpečí a ohrožení člověka

Tetování pitbull
Tetování pitbull
Tetování pitbull

Základní významy tetování

Tetování má několik významů.

Toto plemeno bude při správné výchově výborným přítelem, životním partnerem a dobrým ochráncem. Neměli bychom ale zapomínat, že tento pes je agresivní vzhledově i povahově. Společným znakem pitbula v těchto dvou faktorech je fyzická síla plemene.

  • Toto tetování si často nechávají dělat muži, kteří demonstrují svou sílu, vynikají fyzickou zdatností a silným charakterem.
  • Lidé často tetují portrét svého mazlíčka, který značí lásku k jejich čtyřnohému příteli.
  • Mít na těle vytetovaný obrázek psa tohoto plemene může vypovídat o poutu člověka k pitbulům.
  • Agrese. Další význam, který se lidé snaží zprostředkovat motivem tohoto psa.
Tetování pitbull
Tetování pitbull

Varianty designu

Pes tohoto plemene může být zobrazen buď ve své celé kráse, nebo jen jeho hlava.

V druhém případě je důraz kladen na pohled psa a jeho tlamu, které vyjadřují klid nebo agresivní náladu. Pes je zpravidla zobrazován s kupírovanýma ušima a hlubokými vráskami.

Méně časté, ale přesto možné, jsou verze pitbula ve stylu postavy z animáku. V tomto případě tetování hovoří o laskavosti člověka, jeho lásce ke světu zvířat a klidném charakteru.

Pitbul je univerzální tetování, které vypadá stejně krásně na mužském, i na ženském těle. Mužská verze tetování se vyznačuje agresivitou psa, často s krvavou tlamou a obojkem s hroty.

Motiv tohoto psího plemene na ženském těle je méně agresivní povahy. Je to obvykle přátelský pes s hravým charakterem. Pozadí může být jednoduše barevné, nebo ho mohou zdobit různé květiny, motýli a podobně.

Osoba, která si vybírá tetování pitbula, v první řadě prokazuje svou fyzickou sílu, silný charakter a schopnost postavit se za sebe a své blízké. Proto tetování pitbula nese ten nejdůležitější význam – silnou ochranu před vším špatným ve světě kolem nás.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.