Tetování - návrhy plameňák - VeAn Czech
Plameňák
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy plameňák

Tetování je oblíbené už mnoho let lidmi po celém světě.

Lidé zobrazují obrázky na svém těle, aby ukázali svou individualitu, přičemž přisuzují obrazu zvláštní význam. V současné době se staly obzvláště populární tetování s obrazy zvířat a ptáků, mezi nimiž lze vyzdvihnout nátělní obrázek plameňáka. Je to neobvyklý a krásný pták, který svým vzhledem přitahuje a vyvolává obdiv, nese v sobě mnoho pozitivních charakteristik, proto není divu, že je tak široce používán v oblasti tetování.

tetování návrhy plameňák
tetování návrhy plameňák
tetování návrhy plameňák

Výklad tetování plameňák

Pták plameňák je u lidí spojován s romantikou a lehkostí, a také je považován za symbol lásky, soucitu a empatie.

Nátělní obrázek plameňáka je populární pro ženské pohlaví, protože hlavní charakteristiky tohoto tetovacího návrhu jsou:

  • Věrnost
  • Snivost
  • Láska
  • Dobrota
  • Ženskost
  • HarmonieLidé s tetováním plameňáka jsou velmi citliví a sentimentální podle své povahy, u nichž city a touhy jsou vždy na prvním místě.

Mnozí považují toto tetování za vhodné pro monogamní lidi, kteří jsou připraveni strávit celý život s jedním partnerem. Majitelé tetování plameňáka vynikají lehkostí v komunikaci a přátelskostí, také se vyznačují věrností a oddaností svému milovanému člověku. Populární je tetovací návrh plameňáka v páru, čímž ještě více potvrzuje čistotu a vážnost svých záměrů. Majitel tohoto nátělního obrázku nepochybně vybere pro sebe vhodný význam tetování.

tetování návrhy plameňák
tetování návrhy plameňák

Interpretace obrázku v různých národech

Plameňák, to je pták, který existuje na Zemi již obrovské množství let.


Proto mnoho interpretací tohoto tetování k nám přišlo ještě z dávných dob.

V Egyptě byl plameňák považován za symbol moudrosti a ztělesňoval čistou mysl, Egypťané také věřili, že tento pták může odkrýt v sobě nové schopnosti.

Na Západě je plameňák charakterizován z velmi pozitivních stránek, neboť symbolizuje dobro, milosrdenství a je také symbolem péče o životní prostředí a živočišnou říši.

V Evropě se věří, že nátělní obrázek plameňáka je zobrazen jako znamení lásky a péče o svou druhou polovičku. Plameňák také symbolizuje duševní teplo, uklidnění a klid.

tetování návrhy plameňák
tetování návrhy plameňák
tetování návrhy plameňák

Místa pro umístění na těle

Plameňák může být zobrazen na jakýchkoli částech těla, protože obrázek bude v každém případě vypadat efektně a velmi krásně.

Ale nejčastějšími místy na těle jsou nohy, ruce, předloktí.

Aktuální tetování plameňáka střední velikosti nebo i miniaturní, které jsou nejčastěji zobrazeny na zápěstí. Plameňák krásně ladí s různými prvky, mohou to být květiny, rostliny, různé nápisy. Nejrozšířenější styly jsou akvarel a realismus, protože právě v těchto stylech vypadá toto zobrazení velmi něžně a žensky. Tetovací návrh plameňáka je zobrazován jak v barevné variantě, kde převažuje růžová barva, tak i v černobílých tónech.

Také si sami můžete vytvořit návrh, který vás bude těšit mnoho let, a naši mistři vám pomohou při tvorbě tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.