Tetování planety - VeAn Czech
Planeta

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Planeta?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Planetou.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování planety

Vesmír lidstvo vždy přitahoval a očarovával svou záhadností, tajemností a mimořádnou krásou.

Díky tomu můžeme tetování zobrazující vesmír stále častěji najít na různých částech lidských těl.

Tetování tohoto typu vypovídá o tom, že člověk svému pobytu na zemi přikládá velký význam.

Motiv planety je spojen s moudrostí a klidem, touhou po harmonii se sebou samým, vyjadřujícím ostatním myšlenku počátku vesmíru a spojení lidstva ve vesmíru.

Návrhy tetování vesmíru můžeme často zahlédnout na různých lidech, protože každá planeta má svůj zvláštní, jedinečný a mystický význam.

Tetování planety
Tetování planety
Tetování planety

Výklad tetování planet

Lidé, kteří mají velmi rozvinutou fantazii a představivost, často volí tetování planety nebo celé soustavy planet.

Motiv tetování planety může být interpretován různými způsoby. Podívejme se na každý z nich.

  • Motiv tetování Slunce charakterizuje příznivou a jasnou energii, je také symbolem plodnosti a síly. Charakteristiky tetování tohoto návrhu jsou jedním z nejpozitivnějších obrázků, a proto jsou populární v mnoha zemích světa. Všeobecně se věří, že tetování slunce přinese prosperitu a úspěch. Slouží jako talisman i amulet na celý život.
  • Tetování Měsíce přináší do života člověka naplnění tužeb, mír a harmonii. Design tetování Měsíce je vhodný a oblíbený u všech bez ohledu na pohlaví. Je také symbolem lásky a tepla. Něha, péče a klid jsou nejzákladnějšími vlastnostmi tetování této planety. Obraz tetování Měsíce fascinuje mnohé svou hloubkou a tajemstvím.
  • Tetování Marsu symbolizuje drzost, horkou povahu a silný temperament člověka. Pokud si na své tělo necháte vytetovat obraz planety Mars, jste s největší pravděpodobností aktivní a činorodý člověk, čímž příznivě umocníte svůj charakter. Návrh tetování planety Mars je dobrou volbou pro muže, kteří chtějí jednoduše ozdobit své tělo touto planetou války a tajemství.
  • Tetování Merkuru na těle znamená moudrost, slibuje štěstí a finanční pohodu. Majitelé tohoto tetování jsou velmi aktivní, zvědaví a společenští lidé. Jedná se o poměrně populární tetování, které pomáhá svému majiteli ve všech záležitostech a snahách.
Tetování planety
Tetování planety
  • Venuše je nejčastější tetování mezi ženami. Tetování této planety charakterizuje krásu, štěstí a schopnost milovat život. Venuše je patronkou romantických vztahů. Hlavním úkolem tetování Venuše je přinést lásku, vášeň a štěstí do osobního života člověka. Motiv planety Venuše odráží ženskost, moudrost a vnitřní harmonii.
  • Tetování hvězdy nebo souhvězdí je symbolem štěstí a prosperity. Lidí věří, že hvězdy dávají inspiraci. Tetování planetární hvězdy vyjadřuje zasněnost a vznešenost člověka. Podobné obrázky jsou mezi tetováními planet velmi oblíbené, přitahují svou lehkostí a hravostí.
  • Obrázek tetování s planetou Zemí představuje pro svého nositele klíč k jeho síle. Jde o nejdůležitější planetu sluneční soustavy, která ztělesňuje život, zrození a plodnost. Lidé, kteří si vybrali tetování s planetou Zemí, snadno najdou své místo v tomto světě a mají také dobrou intuici.
  • Obrázek tetování Saturnu má své vlastní speciální vlastnosti. Motiv planety Saturn dává majiteli spiritualitu a životní moudrost. Symbolizuje tvrdou práci, vytrvalost a trpělivost. Lidé, kteří nosí tetování Saturnu, dosahují úspěchu v životě díky své důvěře a vytrvalosti.Každý si může pro sebe vybrat vhodné tetování planety bez ohledu na smysl a význam daného tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.