Tetování - návrhy pochodně - VeAn Czech
Pochodeň
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy pochodně

Pochodeň je jednou z nejběžnějších mužských tetování.

Toto tetování je již mnoho let velmi žádané, protože již od dávných časů lidé věřili, že obrázek hořící pochodně má pozitivní charakteristiku.

Pochodeň je jedním ze symbolů čtyř živlů, který zároveň ničí a přináší užitek. Proto se majitelé tohoto tetování vyznačují svou povahou a charakterem. Obrázky pochodně jsou zmíněny v mnoha legendách a mýtech, hořící oheň v pochodni byl vždy uctíván a považován za dobré znamení, protože symbolizoval život, a také bojovnost. Není divu, že v naší době nátělní obrázek pochodně má velkou popularitu, jelikož je to velmi majestátní obrázek, který kromě toho má mnoho různých významů.

tetování návrhy pochodně
tetování návrhy pochodně
tetování návrhy pochodně

Výklad tetování pochodně

Tento návrh tetování upřednostňují na svém těle muži, kteří jsou velmi rozhodní a vytrvalí.

Návrh tetování hořící pochodně symbolizuje mužskou sílu, mužnost a stálost ducha, také se věří, že pochodeň znamená prosperitu, štěstí a rozvoj. Hlavními významy tetování pochodně se považují:

  • Život
  • Odvaha
  • Rozum
  • Blahobyt
  • Neústupnost
  • SvobodaNátělní obrázek pochodně je považován za mužské tetování, protože pro muže toto tetování znamená sílu a nezávislost. Muž, který má na těle zobrazenou pochodeň, vždy ukazuje okolí svou neústupnost, stálost a zároveň spolehlivost. Přesto vlastník takového tetování bude velmi věrný své rodině a vždy je bude obklopovat svou pozorností a péčí.

Spojujeme-li tetování do obecných rysů, lze říci, že pochodeň je symbolem svobody, mužnosti, moci, a také spolehlivosti. Mnozí věří, že tento návrh tetování dodává člověku sebevědomí a sílu, a také vyvolává touhu dosáhnout velkých výšin v životě.

Velmi zřídka lze toto tetování najít na ženském těle. Majitelka tetování pochodně tímto způsobem chce ukázat svou nezávislost a dokázat svou rovnoprávnost, také lze říci, že jde o sebevědomé dívky, které se nebojí obtíží.

tetování návrhy pochodně
tetování návrhy pochodně

Místa pro aplikaci tetování

Existuje obrovské množství možností pro aplikaci tetování s pochodní.


Nejvhodnější místa pro aplikaci tetování:

  • Předloktí
  • Rameno
  • Stehno
  • Konečky prstůMajitelé tohoto tetování vždy vyniknou z davu a přitahují pozornost okolí. Tetování pochodně se nejčastěji provádí v barevné verzi, přičemž se používají jasné barvy, jako je oranžová, žlutá nebo červená. Milovníci klasického provedení si vybírají černobílé tetování.

Návrh tetování pochodně je často doplněn různými prvky, mohou to být například květiny, ornamenty, důležitá data pro vás. Nejpopulárnější je tetování s pochodní drženou v ruce, takové tetování vypadá majestátně a velmi krásně. Návrh tetování pochodně je často velký, přičemž může být proveden v různých stylech a technikách, čímž vám dodává zvláštní individualitu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.