Tetování podvazek - VeAn Czech
Podvazek

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Podvazek?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Podvazky.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování podvazků

Podvazek je ozdoba, kterou ženy zdobily svá těla již od pradávna.

I dnes mnoho žen nosí podvazky – ne ale obvyklým způsobem, nýbrž v podobě tetování. Toto tetování dodává vzhledu krásek pikantnost, sexualitu a erotiku. Pikantní je především ta část těla, kterou tento vzor zdobí. Štíhlé ženské nohy vždy přitahují pozornost mužů a s obrázkem podvazku na noze nezůstane dívka bez povšimnutí. Jaký je význam tetování s podvazkem?

Tetování podvazek
Tetování podvazek
Tetování podvazek

Základní interpretace podvazku

Podvazkové tetování vizuálně zdůrazňuje ženskou krásu a sexualitu.


Dává majitelce tetování důvěru v samu sebe a svou krásu.

Není divu, že tento motiv je mezi ženami velmi žádaný. Možností designu podvazků je mnoho. Může to být jen samostatný podvazek, nebo jeho vyobrazení s revolverem, květinou – cokoliv si klientka přeje. Barevné schéma může být také velmi odlišné, vše závisí na vkusu klientky. Co znamená toto krásné a elegantní tetování?

 1. Vášeň.
  1. Podvazkový design často volí vášniví lidé, jejichž temperament je těžké krotit. Takové dámy rády demonstrují svou půvab, ženskost, hravou povahu a rády přitahují pohledy svého okolí.
 2. Nezávislost.
  1. Tetování podvazku nese poselství nezávislosti na obecně uznávaných pravidlech a hranicích slušnosti. Dívky, které si vybírají tetování s podvazkem, tak demonstrují svou uvolněnost, absenci komplexů a své osvobození.
 3. Sebevědomí.
  1. Tetování v tomto stylu si zpravidla vybírají sebevědomé dívky. Motiv ještě více zdůrazňuje jejich důvěru ve svou atraktivitu.
 4. Schopnost stát si za svým.
  1. Tato interpretace platí pro podvazky, které jsou doplněny obrázkem dýky nebo revolveru. Motiv v sobě nese poselství, že dívka si dokáže stát za svým a umí vracet rány někdy až nebezpečně.
Tetování podvazek
Tetování podvazek

Nuance provedení

Existuje značné množství návrhů s podvazky, z nichž mnohé je dokonce obtížné odlišit od skutečných podvazků.

Zkušený tatér provede tetování tak, že se zdá, že když se dotknete designu, pocítíte veškerou hebkost krajky. Kvalitní tetování s krajkovým podvazkem bude své majitelce poskytovat estetické potěšení po celý život. Při výběru stylu pro obrázek se nejčastěji volí Dotwork nebo Realismus. Dotwork zahrnuje aplikaci obrázku na tělo pomocí mnoha bodů. Podvazek vytetovaný v tomto stylu vypadá velmi esteticky. Realismus s pomocí kompetentní hry stínů vytváří dojem, že dotyčná má skutečně na sobě opravdový krajkový podvazek.

Velmi často jsou podvazky zdobeny obrázky korálků, stuh, přívěsků, květin atd. Mezi barevnými možnostmi jsou nejoblíbenější černé podvazky, případně kombinace černých a červených pigmentů.

Nejoblíbenější místa pro aplikaci jsou: horní část nohou, stehna, oblast kotníků nebo paže.

Jednoduše řečeno, toto tetování vypadá velmi působivě a krásně. Zdůrazňuje ženskost své majitelky, dává ji důvěru v sama sebe a ve svou přitažlivost. Nejdůležitější je vybrat si zkušeného a kvalifikovaného specialistu, který dokáže pochopit Vaše touhy a provést tetování na nejvyšší úrovni. Nádherný podvazek na noze budete moct obdivovat po celý Váš život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.