Tetování přesýpací hodiny - VeAn Czech
Přesýpací hodiny

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Přesýpací hodiny?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Přesýpacími hodinami?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování přesýpacích hodin

V tetovacím průmyslu jsou velmi oblíbené návrhy, které obsahují hlubokou interpretaci.

Jedním z těchto návrhů je tetování přesýpacích hodin. Nejběžnější význam tohoto symbolu je spojen s časem a jeho pomíjivostí. Toto tetování je zpravidla vybráno proto, aby nám připomnělo, že čas je pomíjivý a neměli bychom ho ztrácet, musíme si vážit každé minuty, kterou žijeme. V různých kulturách tento symbol označuje umírněnost člověka, jeho vyrovnaný a klidný charakter.

Rovně stojící hodiny znamenají nepřetržitý tok života. Pokud jsou hodiny zobrazeny šikmo nebo leží na boku, projevuje člověk touhu zastavit čas.

Návrhy, na nichž jsou místo písku vyobrazeny lebky, charakterizují nejen pomíjivost života, ale i smrt, respektive její nevyhnutelnost pro každého člověka.

Tetování přesýpací hodiny
Tetování přesýpací hodiny
Tetování přesýpací hodiny

Význam pro muže

Tetování tohoto typu může interpretovat zklamání, že život plyne příliš rychle.

Toto tetování naznačuje, že majitel si váží každé minuty života a neztrácí čas. Velmi často je obrázek doplněn frází, která mu dává hlubší význam.

Tetování, na kterém jsou hodiny vyobrazeny ve stejné kompozici s lebkou nebo jsou v rukou smrti, naznačuje, že čas je nemilosrdný. V tomto případě majitel tetování připomíná celému světu, že zatímco se ve vašich hodinách stále sype písek, je třeba žít každý den naplno.

Pokud je na návrhu pod hodinami jméno a datum, pak obrázek znamená smutek pro zesnulého. Majitel tetování tímto zvěčňuje své vzpomínky na něj.

Častý je také návrh rozbitých hodin. Takové obrazy vyjadřují smutek a zklamání, které jsou obvykle spojeny s pomíjivostí života. Toto tetování naznačuje, že jeho majitel nechce ztrácet čas a snaží se žít bohatý život. Obvykle jsou rozbité přesýpací hodiny doplněny frází, která plně odhaluje podstatu tetování.

Další význam tetování hodin je spojen s cyklickým charakterem života. Tímto obrázkem majitel tetování demonstruje souhlas s přírodními zákony.

Tetování přesýpací hodiny
Tetování přesýpací hodiny

Význam pro ženy

Tetování přesýpacích hodin je zpravidla vždy spojeno s časem bez ohledu na to, jaké další prvky jsou zobrazeny.

Hodiny na ženském těle mají stejný výklad jako mužský. Ale přesto existují určité rozdíly. Obvykle žena s pomocí takové kresby ukazuje, že krása odchází spolu s životem. Tetování může také říkat, že byste neměli ztrácet drahocenný čas s lidmi, kteří o Vás nestojí.

Ženy si zpravidla vybírají tetování s přesýpacími hodinami jako připomínku, která říká, že mládí je dočasné a nemělo by se plýtvat smutkem a zklamáním, musíte si umět užívat každý den.

Obraz hodin se srdcem vypovídá o ztracené lásce nebo o nezapomenutelném datu.

Nezapomeňme na estetickou krásu přesýpacích hodin. S pomocí tohoto tetování ženy efektivně zdůrazňují zúžení své postavy.

Tetování přesýpací hodiny
Tetování přesýpací hodiny
Tetování přesýpací hodiny

Místa pro aplikaci přesýpacích hodin

Přesýpací hodiny vypadají na těle působivě a vyžadují velké plochy.

Tetování vypadá nejpůsobivěji na rameni, zádech, hrudi nebo horní části nohy. Může jít o barevnou nebo černobílou kompozici. Přesýpací hodiny jsou vyobrazeny jako plnohodnotné tetování případně doplněné dalšími prvky. Tento obrázek může například doplnit nápis nebo jiný prvek (ptáci, srdce, lebka atd.), vše záleží na výběru klienta.

Při výběru tetování přesýpacích hodin pamatujte, že nejdůležitější význam spočívá v tom, jakou interpretací Vy sami tetování naplníte.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.