Tetovací skici pštros - VeAn Czech
Pštros
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici pštros

Tetovací skica pštrosa se poměrně často setkává ve světě tetování.

Pštros bude vypadat důstojně na vašem těle jako tetování, protože tato pták již od dávných dob symbolizuje sílu a moc, čímž vzbuzuje hrdost u lidí. Jsou to velmi neobvyklé a upoutávající ptáci.

Pštros vzbuzuje respekt a zároveň děsí člověka, jelikož je to největší pták ze všech existujících. Navíc, i když neumí létat, běhá velmi rychle.

V dnešní době jsou tyto ptáky kvůli jejich zvyku zahrabávat hlavu do písku spojovány s obavami z problémů, čímž ukazují svou nechuť zaplést se do konfliktních situací. Obrázek pštrosa na těle vypadá roztomile a velmi originálně, navíc tetování pštrosa má mnoho různých výkladů.

tetovací skici pštros
tetovací skici pštros
tetovací skici pštros

Charakteristika tetování pštrosa

Tetování pštrosa má určitý symbolizmus.


Povíme vám, jaké přesně charakteristiky toto zobrazení nese.

Skica pštrosa se hodí jak pro ženské, tak pro mužské tetování. Pro dívky tetování pštrosa symbolizuje:

  • Moudrost
  • Sebejistotu
  • Ženskou sílu
  • A také bezstarostnost
tetovací skici pštros
tetovací skici pštros

Tetování pštrosa se často zobrazuje s dlouhými řasami a v krásném peří, čímž tento obrázek vhodně zdůrazní vaši krásu a přitažlivost.

Majitelky tohoto tetování se vyznačují dobrou pamětí, bystrým rozumem a rozhodností. Také symbolizují, že člověk klade především důraz na materiální hodnoty, stejně jako lehkost a jednoduchost při řešení problémů.

Obrázky s pštrosy pro dívky se obvykle aplikují malé a v doplnění obrazu mohou být různé prvky. Mohou to být například květiny. V optimistické variantě může být k této tetovačce přidán sluchátka nebo klobouk.

Pro muže tetování pštrosa znamená touhu získávat nové znalosti a snahu dosáhnout úspěchu ve všech začátcích. Muži s tímto nátělným obrázkem jsou velmi pozorní a vnímaví lidé. Pro muže také tetovací skica pštrosa charakterizuje rozhodnost a sílu vůle.

Tento obrázek také symbolizuje neobvyklé pohledy na život a rozvinuté myšlení svého majitele. Existují však i jiné výklady. Tetovací skica pštrosa může také charakterizovat hloupost a nerozhodnost člověka nebo neochotu vidět realitu. Možná člověk nemá blyštivý rozum, ale jeho spolehlivost a síla bude stále na prvním místě. Každý si najde pro sebe vhodný a správný význam.

tetovací skici pštros
tetovací skici pštros
tetovací skici pštros

Místa pro aplikaci tetování

Místa pro aplikaci tetování mohou být různá, vše závisí na velikosti vybraného obrázku.

Malé obrázky jsou obvykle aplikovány na takových částech těla jako zápěstí, ruka, noha, krk. Větší tetování vypadají dobře na zádech, boku nebo na předloktí. Tetovací skica pštrosa je znázorňována v plné velikosti nebo jen hlava doplněná různými prvky.

Existuje mnoho tetování pštrosa jak v černobílých tónech, tak i s bujnými barvami. Tetování pštrosa dodá majiteli individualitu a zdůrazní jeho nejlepší stránky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.