Tetování ptáků - VeAn Czech
Pták

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pták?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ptákem.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování ptáků

První věc, která vás napadne, když uvidíte nebo si vzpomenete na ptáky, je pocit lehkosti, beztíže, létání nebeskými výšinami.

Od pradávna lidé spojovali tyto okřídlené tvory s pojmem svoboda, protože se mohou volně vznášet na obloze, kam chtějí. Tetování s ptáčky je univerzální, hodí se stejně pro muže i pro ženy. V oblasti uměleckého tetování existuje mnoho tetování s ptáky, jejichž význam závisí také na jejich druhu. Vzhledem k tomu, že ptáci tráví většinu svého života na obloze a jsou přímo spojeni s elementem vzduchu, mnoho zemí je spojovalo s lidskými dušemi, které putují do nebe. Mnoho lidí také spojovalo ptáky s průvodci duší do nebe. Ve starověkých mýtech sloužili ptáci hrdinům a pomáhali jim hledat potřebné informace. Ptáci stoupali vysoko k nebi, aby dohlíželi na nepřátele a zlé tvory, a pokud se blížilo nebezpečí, ptáci na to hrdinu okamžitě upozornili.

Tetování ptáků
Tetování ptáků
Tetování ptáků

Staří Egypťané malovali obrázky ptáků na hrobky, aby chránili lidi a sloužili jako strážci.


V egyptských mýtech existuje mnoho obrazů lidí, kteří měli ptačí hlavy. Takové obrazy byly znamením touhy po nesmrtelnosti a spiritualitě člověka. Obyvatelé Jižní a Severní Ameriky věřili, že ptáci mohou ovládat živly a také se podílet na stvoření světa. Staří Římané věřili, že ptáci vědí všechno na světě, že jsou obdařeni nejvyššími znalostmi a moudrostí, proto lidé často věštili podle jejich letu a zpěvu. Keltové uctívali a klaněli se ptákům, protože věřili, že jsou zosobněním božstev. Křesťanství uctívalo bílé holubice, protože to byla právě bílá holubice, která přinesla lidem dobrou zprávu o narození Spasitele.

Tetování ptáků
Tetování ptáků

Interpretace různých ptáků

 1. Holub.
  1. Tetování holubice má pouze pozitivní významy. V první řadě Vás holubice ochrání před vším špatným, navíc je holubice symbolem svobody, věrnosti a oddanosti. Obraz bílé holubice představuje mír.
 2. Labuť.
  1. Tetování zobrazující labuť nebo pár labutí má výklad lásky a věrnosti, stejně jako ušlechtilosti.
 3. Obrázek orla.
  1. Představuje odvahu, vytrvalost a sílu. Říká, že člověk plánuje svou budoucnost, jeho charakter obsahuje hrdost a touhu po velikosti. Vytrvale a odvážně jde za svým cílem.
 4. Tetování se sokolem nebo jestřábem.
  1. Říká, že majitel tohoto tetování je ušlechtilý, statečný člověk, který nezná strach.
 5. Tetování vlaštovky.
  1. Tento obrázek je druh amuletu, který přitahuje štěstí. Vlaštovky jsou také znamením tepla, štěstí a naděje.
 6. Obrázek sovy.
  1. Od pradávna lidé obdarovávali sovu významem moudrosti, silou a bystrou myslí.
Tetování ptáků
Tetování ptáků
Tetování ptáků
 1. Plameňák.
  1. Plameňáci jsou zpravidla zobrazováni v růžových barvách. Toto tetování je spíše ženské povahy, nese význam něhy, romantiky a křehkosti.
 2. Obrázek havrana.
  1. Havran je svým významem podobný sově, je také spojován s moudrostí a dlouhověkostí.
 3. Paví tetování.
  1. Mnoho národů přiřadilo znak slunce právě pávovi. Tetování s jeho obrázkem je znakem krásy, štěstí, slávy a romantiky.
 4. Pták Ohnivák.
  1. Nese moudrost a laskavost. Přitahuje štěstí a bohatství.
 5. Motiv fénixe.
  1. Označuje znovuzrození, silného lidského ducha. Pomáhá člověku být silnější než jakékoli obtíže a překonat je.Existuje mnohem více druhů ptáků, při výběru tetování důvěřujte svému vnitřnímu instinktu a pochopíte, který ze všech ptáků je Váš. Ptáci mohou být vytetováni v různých barvách s různými doplňkovými prvky a na jakékoli části těla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.