Tetování pulsu - VeAn Czech
Puls

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Puls?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pulsem.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pulsu

Puls je čára, která odráží život člověka, rozmanitost a jedinečnost existence, emoce plné adrenalinu mohou být klidné i dynamické.

Je to kontinuita pulsu, rytmus života a touha po dlouhém rytmu života, které jsou hlavními důvody pro výběr motivu pulsu pro tetování. Zpravidla se tento design nejčastěji aplikuje na zápěstí. Tento typ tetování má nejednoznačný význam. Na jednu stranu může obrázek pulsu o svém majiteli hodně napovědět, na druhou stranu může být jednoduše krásnou ozdobou těla. Hodně záleží na důvodech, proč byl tento konkrétní obrázek použit. Nejčastějším důvodem, proč je tetování pulsu oblíbené, je právě estetická stránka. Když mnozí uviděli, jak krásně tetování vypadá na jiné osobě, často se rozhodnou si nechat vytetovat přesně takový motiv.

Tetování pulsu
Tetování pulsu
Tetování pulsu

Poměrně často si puls pro svá tetování vybírají energičtí lidé, jejichž životy jsou plné mnoha emocí.


Takový symbol na jejich těle jim připomíná, že je nutné pravidelně pozastavit rychlý příval energie a nedovolit si dělat bláznivé věci.

Stejně často si plus pro svá tetování vybírají lidé, kteří překonali smrtelnou nemoc nebo se probrali z kómatu, přežili smrtelnou nehodu a podobně. V tomto případě tetování začíná přímkou, která postupně přechází v normální rytmus pulsu.

Jaký konkrétní význam nese motiv pulsu?

Tetování pulsu
Tetování pulsu

Interpretace tetování pulsu

Tento obrázek patří k univerzálním tetovacím vzorům, které jsou stejně populární mezi oběma pohlavími.

Pokud vezmeme všechny významy návrhu pulsu, můžeme vyvodit následující závěr. Motiv tetování pulsu znamená především lásku a žízeň po životě a i mnohem více.

  • Láska. Zahrnuje celou šíři tohoto slova.
  • Vítězství života navzdory všemu úsilí smrti.
  • Touha po dobrodružství, živých emocích, adrenalinu.
  • Neustálý pohyb k vytyčenému cíli, touha po vítězství.
  • Život. Křivka pulsu ukazuje život člověka a jeho stabilní stav. Lidé si proto často vybírají takový obrázek, aby si připomněli, že žijí a potřebují to ocenit.
  • Amulet. Tento obrázek slouží jako amulet nebo talisman pro lidi, jejichž životy jsou spojeny se sportem. Při pohledu na tepové tetování si sportovec připomíná důležitost zdraví.
Tetování pulsu
Tetování pulsu
Tetování pulsu

Možnosti umístění tetování pulsu

Zápěstí je nejoblíbenějším místem pro tetování tohoto konkrétního motivu.

Ostatně právě na zápěstí je nejčastěji pociťován pulzující rytmus srdce. Tetování pulzující linie života lze často nalézt na pažích, krku, žebrech, hrudníku a dokonce i na noze. Vše záleží na přání klienta.

Návrhů tetování pulsu je poměrně hodně. Může se jednat o klikatou čáru, která se změní v rytmický puls. Taková varianta označuje stabilitu života a dobré zdraví člověka. Často je linie pulsu doplněna různými nápisy nebo kresbou srdce. V tomto případě je tetování interpretováno jako srdeční rytmus, který poskytuje člověku příležitost žít. Puls se jménem označuje, jak je pro majitele tetování osoba, jejíž jméno je zobrazeno na tetování, důležitá.

Klikatá čára hovoří o jasných emocích, radosti a touze prozkoumat život. Pokud klikatice končí v přímce, takový obraz mluví o pomíjivosti života a připomíná majiteli tetování, že není třeba ztrácet čas.

Puls a houslový klíč, případně noty. Tento typ návrhu vypovídá o lásce k hudbě, optimismu a radosti, kterou člověk získává z muzicírování. To znamená, že hudba představuje pro majitele tetování celý jeho život.

Lidé si tetování pulsu nechávají aplikovat na svá těla v různých obdobích svého života a z různých důvodů. Ale bez ohledu na to, jakým významem je tetování naplněno, vždy Vám připomene důležitost života.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.