Tetování pumy - VeAn Czech
Puma

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Puma?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pumou.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pumy

Od starověku se věřilo, že každé tetování má zvláštní význam, a proto je i pro daného člověka jeho charakteristickým znakem.

Ve starověku byly nejoblíbenějším tetováním motivy různých predátorů: vlka, tygra, medvěda a tak dále. Věřilo se, že obraz svému majiteli přinese všechny silné rysy zobrazeného zvířete. Při rozvíjení tématu divokých zvířat si lidé dodnes na svá těla malují obrázky různých zvířat, jedním z nejoblíbenějších je právě puma.

Tetování pumy má zvláštní význam, hodně také záleží na tom, jak je zvíře zobrazeno, v jaké poloze a s jakými emocemi. Co se skrývá v návrhu pumy, jaké významy tkví v nuancích motivu, zjistíte v tomto článku.

Návrh tetování pumy odráží především silné vlastnosti tohoto zvířete. Na základě toho je hlavní význam: síla, ladnost, rychlost a odvaha. Ale jak již bylo zmíněno výše v textu, hodně záleží na tom, jak přesně je daný predátor vyobrazen.

Tetování pumy
Tetování pumy
Tetování pumy

Varianty designu pumy

V tetování může být puma zobrazena jak ve své plné kráse, tak výhradně jen hlava šelmy.

V první verzi je puma zobrazena během lovu, vzácně je divoká kočka zachycena při odpočinku. Populární možností jsou obrázky pumy ve skoku, která se při běhu přibližuje k oběti. Dále motiv pumy v jejím přirozeném prostředí.

Pokud jde o tetování obličeje šelmy, v tomto případě je nutné jít k profesionálovi, protože je velmi obtížné přesně vytvořit realistický obraz se všemi nuancemi obrysových linií.

Tetování pumy
Tetování pumy

Význam ve sféře tetování

Bojovnost je jedním z nejdůležitějších symbolů motivu pumy.


Taková tetování se často nacházejí na vojácích, neméně zřídka na motorkářích a lidech milujících adrenalin, jejichž život je úzce spojen se silou, rychlostí, odvahou a smělostí.

Svoboda a nezávislost – tento význam je dán tím, že zkrotit pumu se podaří jen málokomu, protože je to svobodu milující zvíře. Tuto interpretaci pro svá tetování často volí ženy, i když i mnoho mužů tímto způsobem vyjadřuje svou lásku ke svobodě. Tento význam se váže jak ke klidnému obrázku kočky, tak i k obrazu šelmy cenící zuby .

Odvaha, velikánství, síla – tyto významy jsou nejčastěji spojeny s motivem pumy, protože toto zvíře má všechny tyto vlastnosti.

Tetování pumy
Tetování pumy
Tetování pumy

Kde vypadá motiv pumy nejlépe?

Při výběru místa pro tetování motivu pumy je nejlepší konzultace s tatérem.

Specialista vám pomůže vybrat nejvhodnější velikost návrhu a místo, kde bude motiv vypadat působivě.

Pokud si vybereme zobrazení celého těla pumy, potom budou nejlepším místem pro aplikaci velké oblasti těla: záda, hrudník. Pokud mluvíme o samotné hlavě zvířete, jsou vhodné takové části těla, jako je předloktí, rameno a horní část nohy.

Puma je ohromující zvíře, které současně disponuje neuvěřitelnou krásou i půvabem a zároveň silnou silou, rychlostí a odvahou. Při výběru návrhu pumy pro své tetování si nepochybně vyberete i všechny tyto vlastnosti, které Vám dodají větší sebedůvěru a víru ve své schopnosti.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.