Tetování pyramidy - VeAn Czech
Pyramidy

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Pyramidy?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Pyramidami.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování pyramid

Pyramidy jsou místa, kde se propojuje svět lidí a bohů.

Obyvatelé starověkého Egypta považovali pyramidy za sluneční znamení, stejně jako za znamení faraonů, jejich věčný život. Další význam majestátních staveb je spojen s ohněm. Motivy s pyramidami mají hlubokou a silnou interpretaci. V tetovacím průmyslu se s nimi setkáme celkem často. Symbol pyramidy má několik významů, z nichž nejzákladnější jsou: touha po seberozvoji a dokonalosti; touha po vysokých znalostech a dovednostech. Je to jeden ze znaků bohatství, proto se tetování pyramid aplikuje jako talisman, který přitahuje bohatství.

Každý ví, že egyptská pyramida je jedním ze sedmi divů světa, ve starověku byly považovány za posvátné, faraoni v nich prováděli různé tajemné rituály. Jsou to velmi silné struktury, které stojí mnoho tisíciletí, aniž by se změnily.

Významným kritériem pro význam tetování pyramidy je jeho design. Jde buď o pyramidu v obvyklé podobě, nebo obrácené; plnohodnotnou kresbu, nebo doplněnou dalšími prvky atd. Všechna výše uvedená kritéria ovlivňují význam tetování. Motiv, na kterém je pyramida vyobrazena ve svém obvyklém tvaru, s vrcholem nahoru, nese význam pohody a duchovního rozvoje. Převrácený obrázek, ve kterém je vrchol nasměrován dolů, má jinou interpretaci než ten předchozí.

Tetování pyramidy
Tetování pyramidy
Tetování pyramidy

Významy tetování pyramidy

Tetování s tímto obrázkem nese řadu interpretací.

  • Stálost názorů, stabilita. Obvykle si pyramidu vybírají cílevědomí lidé, kteří jsou oddáni svým rozhodnutím, hodnotám a prioritám.
  • Moc, velikost. Člověk, který nosí na svém těle toto tetování, je charakterizován jako osobnost, která chce být vždy napřed. To platí pro všechno: materiální bohatství, vysoké postavení atd. Takoví lidé se vždy snaží být na vrcholu a dobývat nové výšiny.
  • Spiritualita. Motiv pyramidy může naznačovat touhu jeho majitele po duchovním rozvoji. Tento symbol na těle charakterizuje člověka jako kreativní osobnost.
  • Bohatství, prosperita. Tento výklad pramení z toho, že veškeré bohatství faraonů bylo pohřbeno v pyramidách spolu s nimi. Proto se tetování pyramidy často aplikuje na tělo jako znamení přitahování materiálního bohatství.
  • Pyramida s okem. Jiný název pro tento motiv je vševidoucí oko. Pro toto tetování se zpravidla používá obraz oka Boha Ra (Sluneční Bůh), mohou zde být přítomny také další prvky (stromy, rostliny, sluneční paprsky). V hlavní pyramidě se nacházejí motivy dalších pyramid. Toto tetování označuje silné spojení člověka se silou Země a je také amuletem, který chrání svého majitele před vším špatným.
  • Obraz pyramidy mezi mořskými vlnami. Toto tetování znamená odolnost vůči všem protivenstvím, schopnost být silný a vytrvalý.
  • Had plazící se na vrchol pyramidy. Označuje odhodlání, moudrost a ctnost.
Tetování pyramidy
Tetování pyramidy

Variace designu tetování

Pyramida je univerzální obraz, který je stejně populární mezi mužskou, i ženskou částí populace.

Pyramida je zpravidla umístěna na rameni, zádech nebo dlani. Zejména u žen se motiv umisťuje na zápěstí. Tetování se provádí v černobílém i barevném formátu. V tomto případě může být obraz realistický nebo může být proveden v libovolném požadovaném stylu. Vše záleží na přání klienta a fantazii tatéra.

Tetování návrhu pyramidy má mnoho významů, všechny jsou plné hluboké interpretace. Výběrem tetování pyramidy si volíte silný amulet pro celý Váš život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.