Тetování rakety - VeAn Czech
Raketa

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Raketa?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Rakety.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování rakety

V současné době existuje nepřeberné množství tetovacích návrhů.

Tatéři se vyvíjejí a vytvářejí nová neobvyklá a jedinečná tetování. Výběr návrhu hodně závisí nejen na estetické stránce motivu, ale také na symbolice zvoleného obrázku. Každé tetování má svůj specifický smysl a význam, proto byste měli pečlivě vybrat vaše budoucí tetování, které bude zdobit vaše tělo dlouhou dobu.

Tetování vyjadřuje a ukazuje svému okolí charakter daného člověka, jelikož právě sám motiv může sdělit a říct o člověku spoustu zajímavých věcí. Jedno z možných tetování je raketa. Toto tetování vypadá na těle velmi neobvykle a atraktivně, přičemž nese určitý smysl a význam. Tento návrh lze bezpečně zahrnout mezi mužská tetování, podobný motiv totiž nalezneme na ženském těle extrémně vzácně.

Tetování rakety
Tetování rakety
Tetování rakety

Význam tetování rakety

Motiv rakety charakterizuje soustředění, dosažení cíle, stejně jako rychlost a energii.

Hlavní vlastnosti tetování rakety:

  • Sebevědomí
  • Cílevědomost
  • Progres
  • Sebeláska
  • Rozhodnost
  • Nepřemožitelnost


Návrh daného tetování má obrovský smyslový význam, každý najde správnou a nejvhodnější interpretaci svého motivu.

Tetování rakety
Tetování rakety

Mnoho lidí spojuje raketu s mužskou energií a symbolikou mužského principu.

Proto tetování rakety patří spíše k návrhům hodící se pro mužská těla, jelikož jim odpovídá svým charakterem.

Tetování rakety je vhodné pro muže, kteří si jsou jistí svými schopnostmi a silnými stránkami a zároveň motivují sebe i své okolí k mnoha projektům a dobývají tak nové výšiny. Motiv rakety také hovoří o autoritativní povaze člověka a také o tom, že vnější faktory neovlivňují jeho činy a jednání.

Výběr takového tetování zdůrazní ve svém majiteli charakterové rysy, jako je sebevědomí a vedení. Proto je tetování rakety vhodné pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl a chtějí dosáhnout svého poslání.

Spojením všech vlastností tetování rakety získává majitel tetování mnoho pozitivních vlastností, které jsou vlastní skutečnému muži.

Tetování rakety
Tetování rakety
Tetování rakety

Umístění pro
tetování rakety

Nejčastější umístění pro aplikaci motivu jsou: záda, předloktí, ramena a boky.

Měřítko tetování návrhu rakety je nejvhodnější ve středních velikostech od 6 do 18 cm. Vše ale závisí na představivosti tatéra a vašich preferencích.

Tetování se aplikují jak v tmavých tónech, tak v barevných provedeních. Existuje obrovské množství variant provedení tetování rakety, proto i vy najdete pro sebe to pravé.

Tatéři často přidávají k tetování další obrázky, které harmonicky doplňují motiv a dále zesilují jeho smysl pro konkrétní osobu. Mohou to být například kresby vesmíru, planety Země nebo hvězdné oblohy.

Jedinečné tetování můžete vytvořit pomocí portrétů velkých kosmonautů: Jurije Gagarina nebo Germana Titova. Tetování raket jsou nejčastěji provedeny ve stylu graffiti, realismu nebo animáku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.