Tetování ve stylu realismu - VeAn Czech
Realismus

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Realismus?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Realismem.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování
ve stylu realismus

Realismus je jedním z nejoblíbenějších stylů tetování, který zaujímá zvláštní místo mezi mnoha dalšími styly.

I když není tak dekorativní jako ostatní, vypadá neuvěřitelně efektně. Díky tomuto stylu se zdá, že jakýkoli motiv na těle ožívá a přitahuje tak obdivné pohledy. Pokud si chcete na své tělo vytetovat „živý“ obrázek pavouka, ptáka nebo motýla, vytvořit jizvu nebo dokonce všem ukázat vnitřní strukturu svého těla, měli byste se obrátit na odborníka, který má bohaté zkušenosti ve stylu realismu. Pomocí tohoto stylu budou portréty milovaných, herců a domácích mazlíčků vypadat velmi působivě. Tetování ve stylu realismu je velmi oblíbené, mnoho lidí dává přednost realistickému obrazu svého oblíbeného herce, zpěváka hudební skupiny nebo krásné dívky před nápisem či ozdobou. Podotýkáme, že tetování v tomto stylu je mnohem víc než jen kresba, práce tatérů s obrovskými zkušenostmi je totiž poměrně obtížné odlišit od fotografie.

Tetování ve stylu realismu
Tetování ve stylu realismu
Tetování ve stylu realismu

Hlavní rozdíly realismu

Styl realismu lze považovat za mladou novinku.

Pokud ho porovnáme s Polynésií, pak polynéský styl existuje od starověku, o realismu jsme se ale dozvěděli, až když se objevily moderní tetovací strojky. První strojky byly vyvinuty ke konci 19. století a styl realismus se začal rozvíjet na počátku 20. století. Postupem času se styl realismus neustále zdokonaluje a všechny překvapuje svou realističností.

Je důležité připomenout, že provedení tohoto stylu je poměrně složité, pouze tatér se značnými zkušenostmi je schopen zobrazit skutečně vysoce kvalitní obraz. Než se svěříte tatérovi, prohlédněte si nejprve jeho portfolio, opatrnost neuškodí, protože tetování je ozdoba na celý život. Ve stylu realismu existuje mnoho nuancí a delikátností, které se týkají techniky aplikace.

Je velmi důležité vybrat správné barvy a nepřehánět to s bílým odstínem, čímž se dosáhne větší odolnosti tetování. Tatéři vždy používají různé polotóny, odstíny a širokou paletu barev. Kromě toho, že je aplikace motivu obtížná, je tetování v tomto stylu poměrně pracné, jelikož důležitý je i ten nejmenší detail. Je nezbytné dodržet všechny proporce, hru stínů a hloubku. Ostatně nejzákladnější charakteristikou tohoto stylu je hluboká, precizní, kvalitní práce, která na těle působí maximálně reálně.

Tetování ve stylu realismu
Tetování ve stylu realismu

Kategorie návrhů

Návrhy v tomto stylu lze rozdělit do hlavních kategorií:

  1. První kategorií jsou portréty. Klienti většinou přicházejí s fotografiemi lidí, které chtějí zvěčnit na svém těle. Může to být buď vzpomínka na osobu, vaši oblíbení filmoví herci, hudebníci nebo jen obraz krásné dívky.
  2. Zápletka: zobrazují se historické události, oblíbené scény z filmů nebo dokonce knih. V tomto směru je velmi důležité správně zprostředkovat barevné schéma a kompozici.
  3. Všechno živé. Zobrazují se všechny živé bytosti: zvířata, různí ptáci, ryby a hmyz. Velmi oblíbené jsou motivy mývala, vlka nebo lišky, stejně jako sovy, velmi působivě vypadá obraz pavouka.
  4. Různé předměty. Tato kategorie návrhů zahrnuje různé věci a vybavení, prostě vše, co souvisí s prací nebo koníčkem člověka. Může to být například kytara, kamera a mnoho dalšího.
  5. Třírozměrná kategorie nebo 3D. Takové obrázky se zdají být neuvěřitelně skutečné, vždy vypadají velmi působivě a přitahují mnoho obdivných pohledů.


Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.