Tetování revolveru - VeAn Czech
Revolver

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Revolver?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Revolverem.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování revolveru

V tetovacím průmyslu najdeme spoustu populárních motivů, patří k nim i motiv revolveru, který se v tomto umění objevil poměrně nedávno.

Návrhy tetování revolveru k nám přišly ze Západu, kde jsou rozšířené. Tetování tohoto typu jsou univerzální, stejně populární jsou mezi muži i mezi představitelkami něžného pohlaví. Revolver je ztělesněním svobody, představuje příležitost se za sebe postavit.

Pro tetování jsou nejčastěji vybírány zobrazení takových revolverů jako Colt, Spiller & Barr a Remington. Poslední možnost se pro tetování používá poměrně zřídka. Symbol revolveru na těle vypadá velmi atraktivně a nese význam chladného úsudku a síly.

Tetování revolveru
Tetování revolveru
Tetování revolveru

Revolver v tetovacím
průmyslu

Návrhy tetování revolveru jsou v tetovacím průmyslu poměrně novým tématem, které uchvátilo lidi svým provokativním charakterem a rebelií.

Tento motiv vypadá stejně působivě na mužském těle i na křehkých ženských tělech. Hlavní rozdíly v provedení spočívají ve tvaru a barevné paletě. Zdobením svých těl se ženy snaží zdůraznit svůj vkus a krásu. Na ženských tělech jsou proto nejčastěji k vidění malé revolvery v různých barvách s mnoha vzory a dalšími prvky. Tetování revolveru dokonale zdůrazňuje sexualitu majitelky, zejména pokud je spárováno s krajkovým podvazkem. Podobný motiv na těle dodává nositelce sebevědomí a překvapivý šmrnc. Pokud jde o mužský motiv revolveru, silnější pohlaví preferuje velké zbraně s přesnými detaily v realistické podobě.

Tetování revolveru
Tetování revolveru

Návrh revolveru nemá jedinou interpretaci, tento motiv nese hned několik symbolů.  • Tetování revolveru často nenese ani pozitivní, ani negativní význam, je prostě vytvořeno k ozdobení těla. Pomocí tohoto motivu na těle člověk vynikne a přitáhne tak pozornost ke své osobě.
  • Revolver je zbraň, která může zabít člověka, proto má tetování s revolverem často výklad nebezpečí. Motiv na těle naznačuje, že majitel tetování je odvážný rebel, který rád vzdoruje a vyzývá společnost. Zpravidla se jedná o uvolněné lidi, vědomé sami sebe a svých schopností. Tito jedinci nebudou poslouchat stanovené příkazy, jsou schopni jim vzdorovat.
  • Krutost je dalším významem revolveru v tetovacím průmyslu. Pomocí revolverového tetování člověk zdůrazňuje svou agresivitu a jeho vzhled se zdá být zastrašující.
  • Opačný význam k předchozí možnosti je případ, kdy revolver funguje jako bariéra před vším zlem a agresí, která se na světě děje.
  • Tetování revolveru s růží nebo růžemi symbolizuje smrtící nebo nebezpečnou krásu. Motivy toho typu se často tetují ve stylu Old School.


Tetování revolveru
Tetování revolveru
Tetování revolveru

Význam má vliv i na to, kolik revolverů je na těle vytetováno.

  • Dva zkřížené revolvery jsou spojeny s Divokým západem – časy kovbojů a vzrušujících dobrodružství.
  • Obrázek jednoho revolveru může znamenat, že člověk strávil dlouhou dobu se zbraní, může jít o vojáka nebo o milovníka tohoto typu zbraní.


Pokud jde o umístění tetování, volíme obvyklá místa pro nošení revolveru: pás, stehna a oblast podpaží.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.