Tetování rtěnka - VeAn Czech
Rtěnka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Rtěnka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Rtěnkou.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování rtěnky

Pro většinu lidí je tetování jedním ze způsobů, jak se vyjádřit a ukázat ostatním svou jedinečnost.

Svět tetování zahrnuje maximálně bohatou škálu tetovacích designů, zajisté najdete mnoho zajímavých a originálních návrhů právě pro Vás. Úplně každý si může vybrat tetování, které mu bude vyhovovat a bude odpovídat i jeho životnímu stylu.

Existuje také mnoho tetování, která na tělech tak často nenajdeme. Jedním z takových vzácných a mimořádných tetování je tetování rtěnky. Rtěnka je především součástí dámského vybavení. Tento originální design uvidíme u žen na různých částech jejich těla. Tetování s motivem rtěnky příznivě zdůrazní smyslný a jemný charakter ženy.

Jaký je význam takového ojedinělého tetování? Pojďme se na to podívat blíže.

Tetování rtěnka
Tetování rtěnka
Tetování rtěnka

Charakteristika tetování rtěnky

Význam návrhu tetování rtěnky je vyjádřením ženského principu, projevem elegance a vybraného vkusu.

Takové tetování nepochybně pouze ozdobí tělo vybrané dívky, a tím zdůrazní její něhu a křehkost. Tento design přitáhne do Vašeho života nové pocity a naplní Vaši mimořádnou ženskou energii láskou a vášní. Tetování rtěnky se většinou provádí v jasných barvách. Charakterizují se tak následující vlastnosti dívky:

  • Sexualita
  • Krása
  • Elegance
Tetování rtěnka
Tetování rtěnka

Majitelka takového motivu, tetování rtěnky, bude mít pouze příjemné vlastnosti, přitahuje ženskostí a jemným charakterem.


Také stojí za to věnovat zvláštní pozornost detailům tetování. Obrázek rtěnky může být doplněn různými prvky z dámské kosmetické taštičky, mohou to být:

  • Zrcátko
  • Pudr
  • ŘasenkaLze aplikovat i další detaily, které příznivě zvýrazní motiv tetování rtěnky. Bez ohledu na to, jak je návrh tetování doplněn, vlastnosti zůstanou stejné.

Tetování rtěnka
Tetování rtěnka
Tetování rtěnka

Aplikace tetování

Vše záleží na Vašich přáních a fantazii.

Nejčastěji se používají syté a chytlavé barvy. Nejatraktivnější a nejvhodnější barvou rtěnky pro tetování je červená. Čím jasnější je barva zvoleného vzoru, tím je žena sebevědomější a odvážnější.

Motiv tetování rtěnky může být prezentován v různých stylech a technikách, ale návrh rtěnky ve stylu Akvarelu vypadá nejzajímavěji a nejlákavěji. Taková práce bude neobvyklá a jedinečná. Ke svému tetování můžete také přidat různá slova nebo fráze, které jsou pro vás smysluplné. Nádherná je kombinace návrhu tetování rtěnky a nápisu „Love“, nebo můžete použít vaše jméno, či jakoukoli jinou kombinaci slov, která je pro vás důležitá. Můžete také navrhnout tetování spolu s obrázkem rtů nebo procesem jejich malování. Takové návrhy jsou ideální pro profesionálky z kosmetického průmyslu, čímž upoutávají pozornost na svou profesi.

Většinou jsou tetování rtěnky malá, takže vypadají skvěle na zápěstí, stejně jako na klíční kosti a předloktí. Poměrně často se zobrazuje tetování rtěnky v ženské ruce, čímž získáváme maximálně krásný a elegantní dojem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.